ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

دسترسی سریع به خدمات کلید سازی

در هر جایی از تهران که هستی و نیاز به کلید سازی داشتی کافیه از خدمات شاه کلید استفاده کنید

5 تا از بهترین کلید سازی در تهران

بهترین کلید سازی در تهران کدامند ؟

در این مطلب به معرفی 5 تا از بهترین کلید سازی در تهران می پردازیم. کلید سازی از جمله مشاغل خدماتی به شمار می رود که بسیار مورد نیاز جامعه می باشد. در شهر تهران کلیدسازی سیار و ثابت زیادی وجود دارند که آماده ارائه خدمت به همشهریان خود هستند. اما در این بخش شما را با بهترین کلید سازی در تهران شامل کلیدسازی سیار پونک، کلیدسازی مرزداران، کلیدسازی استاد معین، کلیدسازی سیار شهرک اکباتان و کلیدسازی سیار عباس آباد آشنا می کنیم.

کلیدسازی سیار پونک

کلیدسازی سیار پونک از جمله بهترین کلید سازی در تهران محسوب می شود. زیرا خود را محدود به خدمات معمولی مانند ساخت قفل و کلید نکرده است. بلکه از توانسته از پیشرفت تکنولوژی بهترین بهره برداری را بکند و خدماتی بی نظیر را به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از این خدمات شامل نصب قفل های کد دار و دیجیتالی است که کمک شایان توجهی به امنیت منازل مسکونی، شرکت ها، هتل ها و …. می کند. قفل های دیجیتالی به عنوان جدید ترین نسل از قفل ها محسوب می شوند که عدم نیاز آن ها به کلید توانسته جایگاه ویژه ای را نصیب آن ها کند. کلید سازی سیار پونک که از بهترین کلید سازی غرب تهران است دارای تیمی مجرب و نیروهایی کارآزموده می باشد که با اولین تماس از جانب شما در محل حاضر می شوند و اقدام به رفع مشکل می کنند. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از کلید سازی سیار این است که شما نیازی به مراجعه حضوری به کلید سازی های ثابت ندارید و تنها راه برای دسترسی به کلید سازهای سیار تنها یک تماس و بیان مشکل است.

کلید سازی مرزداران

​ کلیدسازی مرزداران علاوه بر خدماتی که در خصوص قفل و کلید و تعمیرات آن ها انجام می دهد یک وظیفه دیگر نیز به عهده گرفته و آن هم باز کردن درب گاو صندوق است. از سال های بسیار دور تا به امروز انسان ها دارای اشیا و فلزات گران قیمت بودند و همیشه سعی در نگهداری از آن ها و محافظت از سرقت داشتند. در حال حاضر گاو صندوق ها ابزاری مناسب برای نگهداری این گونه از اشیای گران قیمت است. اما ممکن است به هر دلیلی شما کلید گاو صندوق را گم کنید و نتوانید آن را باز کنید. کلیدسازی مرزداران با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارد می تواند درب گاوصندوق را بدون هیچ گونه آسیبی به قفل آن باز کند. استفاده از دریل های دو وضعیت اولین ابزاری است که کلید سازان مرزداران برای باز کردن قفل گاو صندوق از آن استفاده می کنند. بکارگیری از دریل های دو وضعیت قفل گاو صندوق را باز می کند اما ایراد عمده ای که دارند تخریب قفل بعد از باز کردن آن است. اما نگران نباشید زیرا ابزار دیگری نیز برای باز کردن قفل گاو صندوق وجود دارد که صدمه ای به قفل نمی زند و آن هم استفاده از کلید های چند محور می باشد. کلید های چند محور به محض اینکه وارد مغزی قفل می شوند تغییر وضعیت می دهند و شیارهای که در آن وجود دارد موجب می شود تا فضای خالی توسط این کلید پر شود و بعد از چرخاندن کلید در آن قفل باز شود. بکارگیری از کلیدهای چند محور علاوه بر مزایایی که دارد در دسترس همگان قرار ندارد و این مساله به دلیل اختصاصی بودن این ابزار است.

کلید سازی استاد معین

از ویژگی ها و مزایای کلیدسازی استاد معین بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در خصوص استفاده از سیستم های امنیتی است. همان طور که می دانید قفل های سنتی به دلیل ساختار ساده ای که داشتند به راحتی توسط سارقین باز می شدند و این مساله نمی توانست امنیت محیط را تامین کند. اما سیستم های امنیتی پیشرفته باعث به وجود آوردن نوعی از قفل ها شد که برای باز کردن آن ها نه تنها نیازی به کلید نداریم بلکه با استفاده از ثر انگشت می توانیم آن را باز کنیم. قفل های دیجیتالی که با اثر انگشت باز می شوند از مهم ترین خدمات کلیدسازی استاد معین است که با دارا بودن تیم سیار و حرفه ای آماده خدمت رسانی به همشهریان خود است. وجود اپلیکیشن و نرم افزارهای هوشمند که بر روی انواع تلفن های همراه نصب می شود این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا نزدیک ترین کلید سازی شبانه روزی و سیار به محل زندگی خود را پیدا کنند و از آن ها بخواهند تا به محل مراجعه کنند.

کلیدسازی سیار شهرک اکباتان

کلیدسازی سیار شهرک اکباتان در دسته بهترین کلید سازی در تهران قرار دارد که علاوه بر ساخت ، تعمیر و نصب انواع قفل و کلید به باز کردن درب اتومبیل نیز تسلط دارد. گم کردن سوئیچ و یا سرقت آن می تواند برای هر شخصی پیش آید. این وضعیت می تواند برای افراد بحران آفرین باشد. معمولا هنگامی که سوئیچ خودرو را گم کرده اید دچار سردرگمی می شوید و می خواهید که سریعا مشکل تان حل شود. در این هنگام تمایل دارید تا یک کلید سازی سیار پیدا کنید و از او بخواهید که سریعا اقدام به باز کردن درب خودرو کند. کلیدسازی سیار شهرک اکباتان در 24 ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما خواهد بود. در مطالب گذشته به نحوه باز کردن درب خودرو بدون سوئیچ اشاره کردیم. اگر تمایل دارید که خودتان دست بکار شوید به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوطه را مطالعه فرمائید. راهکارهایی که در آن مقاله عنوان کردیم می تواند بسیار کارساز باشد.

کلیدسازی سیار عباس آباد

ساخت انواع ریموت کنترل و تنظیم آن ها در حوزه خدمات کلیدسازی سیار عباس آباد دسته بندی می شود. این کلید سازی قابلیت تنظیم انواع ریموت کنترل برای خودرو ، درب های پارکینگی و کرکره های برقی را دارد. امروزه استفاده از درب های اتوماتیک کاربرد زیادی دارند زیرا علاوه زیبایی می توانند امنیت را نیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهند. ریموت کنترل ها از پیامدهای مثبت پیشرفت و گسترش تکنولوژی محسوب می شوند. در صورتی که ریموت را گم کرده اید و یا به هر دلیلی کد های آن پاک شده اند می توانید با کمک گرفتن از کلید سازی سیار عباس آباد اقدام به کد دهی مجدد آن کنید. کد دهی مجدد از طریق ریموت مادر انجام می شود. این ریموت می تواند به سایر ریموت ها کد مجدد ارسال کند و آن ها را تنظیم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاه کلید تهران

اخرین مقاله ها

باز کردن درب انواع خودرو