ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

اگر کلید خود را جا گذاشته اید، نگران نباشید

کلید سازی شاه کلید همراه شماست. فقط کافیه تماس بگیرید.

کلید سازی غرب تهران

کلید سازی شاه کلید، با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه کلید سازی خدماتی همچون ساخت و نصب انواع قفل های امنیتی، ساخت انواع کلید و سوییچ خودرو، باز کردن انواع درب، تعویض سیلندر قفل ، ساخت ریموت پارکینگ ، تعمیر و نصب جک پارکینگ را ارائه می دهد. شاه کلید، کلید سازی غرب تهران می باشد و همه مناطق غرب تهران را پوشش می دهد. 

کلید سازی غرب تهران
کلید سازی غرب تهران

با شاه کلید هیچ قفلی بسته نمی ماند!

تفاوتی ندارد که کلید شما شکسته یا گم شده است، تفاوتی ندارد که شما پشت درب ضد سرقت مانده اید یا درب های قدیمی و معمولی، هیچ تفاوتی ندارد که شما سوییچ اتومبیل خود را گم کردید یا داخل ماشین جا گذاشتید یا حتی می خواهید یک سوییچ یدک داشته باشید! کلید سازی شاه کلید در غرب تهران تنها با یک تماس در کنار شماست!

با ما درب های بسته را باز کنید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کلید خود را گم کنید، جا بگذارید و یا حتی کلید داخل قفل بشکند! حال اگر با درب ضد سرقت و قفل هوشمند سر و کار داشته باشیم اوضاع سخت تر می شود. جای نگرانی نیست! در این شرایط باید با کلید ساز سیار تماس بگیرید! تیم متخصص شاه کلید تنها با یک تماس به صورت سیار در سریع ترین زمان خود را به شما می رساند و هر نوع درب یا قفلی را با دانش و ابزار تخصصی باز می کند.

کلید سازی غرب تهران

برخی از خدمات ما

منصفانه ترین قیمت
بهترین کیفیت
کلید سازی غرب تهران
حرفه ای ترین کلید سازان
سریع ترین زمان

مناطق تحت پوشش کلید سازی غرب تهران

در زمان گم شدن کلید چه اقداماتی انجام ندهیم!؟

برای گشودن قفل، به جز کلید اصلی، از کلید دیگری استفاده نکنید. چرا که احتمال شکستن کلید در قفل و آسیب بیشتر به در بالا می رود.

 

برای باز کردن قفل از اجسام تیز نظیر چاقو استفاده نکنید.

 

سعی نکنید با بالا رفتن از دیوار یا پنجره اقدام به ورود کنید ممکن است سلامتی شما به خطر افتد!

 

برای گشودن درب خودرو از کلید های آپارتمان استفاده نکنید!

 

 کلید سازی ستارخان در غرب تهران

 

خیابان ستارخان معروف به برق آلستون یکی از مهمترین خیابان ها در منطقه دو تهران می باشد که نام قدیمی آن تاج بوده است اما از بعد انقلاب از تاج به ستارخان( نام یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران) تغییر کرده. ستارخان از از آریاشهر آغاز شده و در میدان توحید به پایان می رسد.خیابان ستارخان از طریق ایستگاه مترو توحید و ایستگاه مترو طرشت قابل دسترسی است.تیم شاه کلید، کلید سازی در غرب تهران، در این منطقه آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

کلید سازی غرب تهران

کلید سازی غرب تهران و محله صادقیه

 

صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران می باشد که پیش از انقلاب اسلامی ایران نام این محله آریاشهر بوده‌است. در روایت‌های گوناگون آمده‌ که این محله از دوران ناصرالدین شاه قاجار بر پا شده و رفته رفته گسترش یافته‌است. از محله های صادقیه میتوان به صادقیه شمالی ، ارمکان و بلوار فردوس اشاره کرد.بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته‌است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکهٔ دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته‌است.

کلید سازی سیار شاه کلید واقع در غرب تهران در هر ساعت از شبانه روز خود را به شما میرساند

.

 کلید سازی غرب تهران در محله نواب

 
 

محله نواب در سمت جنوب غربی تهران واقع شده و یکی از محله‌های شلوغ و پرتردد این شهر است. اولین خانه ها در سال 1335 در این محله قدیمی احداث شدند. 

نام این محله از بزرگراه شهید نواب که از این محله می‌گذرد، آمده است. بزرگراه نواب صفوی از انتهای خیابان توحید شروع شده و تا بزرگراه تندگویان ادامه پیدا می‌کند.این محله از طرف شمال با خیابان آزادی، از شرق با اطراف بزرگراه نواب صفوی، از جنوب با خیابان کمیل و از سمت غرب با یادگار امام همسایگی دارد.

شاه کلید، یکی از کلید سازی های غرب تهران به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز می باشد و در اسرع وقت انواع درب ضد سرقت و سنتی را می گشاید.

کلید سازی غرب تهران

محله استاد معین و کلید سازی غرب تهران

 

 

محله استاد معین از محله های قدیمی تهران است که قدمت آن حدودا به سال 1340 برمیگردد. این محله با جمعیت بیش از 17540 نفر، یکی از محله های پر رفت و آمد و خوش مسیر تهران است که در مرکز شهر و در نزدیکی میدان آزادی واقع شده است.

محله استاد معین که در منطقه 9 تهران قرار گرفته، در گذشته جاده ای خاکی بود که مسیر عبور ماشین های ارتشی و سربازان از خیابان آزادی به پادگان جی بوده است. همچنین اکثر این منطقه را زمین های کشاورزی و باغ ها فراگرفته بود که به تدریج توسط مهندسانی از کشور آلمان، جاده های خاکی آسفالت شد و خانه هایی برای فرهنگیان در این محل ساخته شد.

کلید سازی شاه کلید در غرب تهران و به خصوص در محله زیبای استاد معین قادر به کمک رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

فقط کافیست با شاه کلید تماس بگیرید

محله پر شور و نشاط مرزداران

 

 

مرزداران از محله های محبوب و شناخته شده در شمال غربی و در منطقه 2 شهرداری تهران است. علاوه بر بافت زیبا و تقریبا نوساز و امکانات مناسبی که دارد دسترسی به اتوبان های اصلی نیز مزید بر علت شد تا محبوبیت این محله دو چندان شود. 

مرزداران بلواری به همین نام دارد که در سال 1367 آسفالت شد. ابتدا با نام شکوفه های انقلاب شناخته می شد اما پس از مدتی نام آن به مرزداران تغییر کرد. این بلوار 3.5 کیلومتری از طریق پل مرزداران از بزرگراه یادگار امام عبور می کند و بزرگراه شیخ فضل الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می کند.

شاه کلید، بهترین کلید سازی غرب تهران، آماده خدمت به همشهریان در این محله زیبا می باشد.

کلید سازی غرب تهران
کلید سازی غرب تهران

کلید سازی غرب تهران و محله سیمون بولیوار

 
 

هر شخصی که شناخت درستی نسبت به غرب تهران نداشته باشد ممکن است ابتدا سیمون بولیوار را با سیمون بلوار اشتباه بگیرد! آیا می دانید نام جالب این خیابان از کجا نشأت گرفته است؟

در سال ۱۳۸۳ و در پی سفر هوگو چاوز، رئيس جمهور ونزوئلا به ايران این خیابان که در انتهاي بزرگراه اشرفي اصفهاني قرار دارد به نام سيمون بوليوار مبارز ونزوئلايي نام گذاري شد.این خیابان که در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است از شرق با  فرحزاد و  یادگار امام مجاورت دارد، از جنوب با سردار جنگل شمالی و بوستان‌های نرگس و نسترن از بزرگراه رفسنجانی جدا می‌شود و در غرب به  باکری می‌رسد

محله خوش آب و هوای پونک

محله پونک واقع در شمال غرب تهران می باشد که بخشی از آن در منطقه ۵ و بخشی در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده ‌است. این محله خوش آب و هوا اکنون حدود 29000 نفر جمعیت دارد.محله پونک از شمال به بزرگراه هاشمی رفسنجانی، از جنوب به بزرگراه همت، از شرق به رودخانه فرحزاد و بزرگراه یادگار امام و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می‌شود. پونک از غرب به محله جنت‌آباد، از شرق به دره پونک که هم‌اکنون بوستان نهج البلاغه در آنجا ساخته شده‌است و مرز بین پونک و شهرک غرب است، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله محله باغ‌فیض محدود می‌شود.

شاه کلید که یکی از بهترین کلید سازی های غرب تهران است آماده خدمت رسانی در تمامی نقاط پونک و مناطق غرب تهران می باشد.

کلید سازی غرب تهران
کلید سازی غرب تهران

کلید سازی غرب تهران در محله بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از محله های واقع در غرب تهران و منطقه 5 شهرداری می باشد. این محله از شرق به ستاری از غرب به جناح، از شمال به کاشانی و از جنوب به شیخ فضل الله نوری و اتوبان تهران کرج دسترسی دارد.این محله در دهه های 40 الی 50 شکل گرفته است و مانند سایر محله های تهران دارای باغ های زیادی بوده که به مرور زمان با افزایش جمعیت حای خود را به ساختمان ها داده اند اما با این وجود نیز از آب و هوای خوبی برخوردار است قبل از ساخت بزرگراه ستاری این محله یکپارچه بوده اما بعد از آن به دو قسمت فردوس غرب و شرق تقسیم شده است.

شاه کلید قدر وقت با ارزش شما را می داند! پس در صورت تماس با شاه کلید در سریع ترین زمان خود را به شما می رساند.​

محله بهشتی جنت آباد

 

 

جنت آباد محله ای زیبا و پر رفت و آمد در شمال غرب تهران است که جز منطقه 5 شهرداری تهران محسوب می شود. این منطقه اکنون به دلیل آب و هوای مطلوب و همچنین دسترسی مناسب از مناطق پرطرفدار غرب تهران می باشد.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید به چه علت این محله جنت آباد نام گرفت؟ واژه جنت به معنای بهشت است و جنت آباد به دلیل آب‌ و هوای بهشتی‌اش در گذشته به این نام معروف شد. رودخانه‌ های کن، سولقان، وردآورد، چشمه های باغ فیض و چندین قنات از جنت آباد می گذشت و حتی درختهای انار و گیلاس که میراث باغ‌ های سالیان دور است، هنوز در کوچه ‌پس ‌کوچه های این محله خودنمایی می کند. کلید سازی غرب تهران، به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به هم شهریان عزیز در این محله می باشد.

کلید سازی غرب تهران

کلید سازی شهرک اکباتان در غرب تهران

شهرک اکباتان، بزرگ ترین شهرک مسکونی کشور، یک محله واقع در غرب استان تهران می باشد که در ناحیه 6 منطقه 5 شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله نیز مانند دیگر مناطق غرب تهران، تحت پوشش بهترین کلید سازی غرب تهران، شاه کلید، می باشد. طرح ساخت این شهرک گسترده در سال 1345 شمسی ریخته شد. محله اکباتان شامل 3 فاز می شود. فاز یک شامل 10 بلوک، فاز 2 شامل 19 بلوک و فاز 3 شامل 4 بلوک است. در مجموع این شهرک وسیع ۳۳ بلوک دارد که شامل ۱۵۶۷۵ واحد آپارتمانی مسکونی می شود. محله اکباتان تهران یکی از برترین و خاص ترین نمونه‌های معماری در نوع خودش به حساب می آید که حتی در زمان ساخت، نمونه مشابه آن در خاورمیانه وجود نداشت. این شهرک تقریبا ۶ میلیون کیلومترمربع مساحت دارد.

کلید سازی اشرفی اصفهانی

بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراهی شمالی – جنوبی در غرب تهران بزرگ است که از میدان دوم صادقیه شروع و در تقاطع بلوار سیمون بولیوار که سابقا آن را با نام چهاردیواری می شناختند به پایان می رسد. به دلیل عبور رودخانه فرحزاد و کن و همچنین احداث بوستان های بزرگ در مسیر بزرگراه اشرفی اصفهانی مانند بوستان نهج البلاغه، این منطقه جزء خوش آب و هوا ترین مناطق تهران محسوب می شود. این بزرگراه نقطه اتصال شمال غرب تهران به مرکز آن شده است که همین امر موجب افزایش حجم سفر های شهری و بار ترافیکی این منطقه شده است.

کلید سازی شاه کلید در غرب تهران آماده خدمت رسانی در این محله می باشد. با وجود ترافیک سنگین و تقریبا همیشگی این بزرگراه، شاه کلید در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما می رساند.

کلید سازی غرب تهران
کلید سازی غرب تهران

گیشا محله ای زیبا در غرب تهران

 
 

محله زیبای گیشا در شمال غرب تهران واقع است و جز منطقه 2 شهرداری تهران محسوب می شود. این محله در ابتدا متعلق به شرکت کیشا بود و رفته رفته با نام گیشا شناخته شد. خیابان اصلی گیشا حدود  ۱٫۵ کیلومتر می باشد که بزرگراه جلال آل احمد را به صورت مستقیم به بزرگراه حکیم متصل می‌سازد.

شماره گذاری خیابان های این محله به صورت زوج و فرد و بسیار منظم است که با الگوبرداری از شماره گذاری خیابان‌های منهتن شهر نیویورک ایجاد شده‌است. این محله زیبا و شلوغ در کل 41 خیابان زوج و فرد دارد.

کلید سازی شاه کلید در غرب تهران و همچنین محله پر رفت و آمد گیشا با ارائه خدماتی چون گشودن قفل گاوصندوق، درب ضد سرقت و معمولی، باز کردن درب خودرو هنگام گم شدن سوئیچ و … تنها با یک تماس در خدمت شماست.

کلید سازی غرب تهران در باغ فیض

 

 

باغ فیض محله ای زیبا و خوش آب و هوا واقع در غرب تهران است که جز منطقه 5 شهرداری تهران محسوب می شود. مرقد مطهر امام زاده های  حمیده خاتون و جعفر در این منطقه قرار گرفته است. با توجه به درخت های توتی که در میدان اصلی باغ فیض واقع شده‌است می توان تخمین زد که قدمت این روستای زیبا به بیش از 700 سال پیش برمیگردد. مجتمع خرید تیراژه و مجتمع خرید کوروش دو قطب تجاری مهم تهران است که در این منطقه واقع شده است. 

کلید سازی شاه کلید در غرب تهران مفتخر است به همشهریان عزیز در این محله انواع خدمات گشودن قفل هوشمند و معمولی، گشودن درب ضد سرقت و معمولی، باز کردن قفل گاو صندوق، تهیه ریموت پارکینگ و حتی سوئیچ خودرو را ارائه دهد.

کلید سازی غرب تهران

بهترین کلید سازی غرب تهران در شهرک غرب

 
 

شهرک غرب محله ای خوش آب و هوا واقع در شمال غربی شهر تهران و منطقه 2 شهرداری تهران می باشد. این محله مدرن به علت تراکم جمعیت پایین، خیابان‌کشی‌های عریض و استاندارد،  امکانات رفاهی و درمانی، آب‌وهوای پاکیزه، خانه‌های ویلایی با معماری متفاوت و دسترسی آسان به شریان‌های اتوبانی شهر، به یکی از گرانقیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران تبدیل شده‌است. خیابان خوردین که امروزه یکی از اصلی ترین خیابان های این منطقه است، در گذشته روستایی خوش آب و هوا بوده که اکثر ساکنین آن مسیحی بودند. در سال 1340 توسط گروهی از مهندسان آمریکایی تبدیل به شهرکی شد و به دلیل مدرن بودن و شباهت به خانه های آمریکایی، شهرک غرب نام گرفت.

شاه کلید که یکی از حرفه ای ترین کلید سازی ها  در غرب تهران است، آماده خدمت رسانی به ساکنان عزیز این منطقه می باشد.

کلید سازی غرب تهران در محله شهران

 

 

شهران محله ای خوش آب و هوا با طبیعت دلنشین واقع در شمال غربی تهران و منطقه 5 است. نام قدیم این محله ” آب پیک ” بوده است. پارک جنگلی کوهسار در شمال غربی این محله قرار دارد. اصلی ترین مسیر های ارتباطی این محله شامل بزرگراه نیایش، آبشناسان، باکری و همت است. ده کن در غرب شهران و منطقه سولقان در چند کیلومتری شمال غربی آن قرار گرفته است. بلندی های شمال محله شهران به دلیل داشتن محوطه باز و وزش باد ملایم به محل مناسبی برای علاقمندان به ورزش های هوایی مانند گلایدر و همچنین موتور سواری تبدیل شده است.

کلید سازی شاه کلید در غرب تهران بزرگ و در محله شهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کلید سازی غرب تهران

 

به طور کلی سوئیچ خودرو وسیله ای  است برای خاموش روشن کردن این سوئیچ معمولا دارای ۴ حالت LOCK، ACC،ON وSTART می باشد.

LOCK: این حالت به معنی قفل می باشد و وقتی سوئیچ در این حالت قرار دارد موتور خاموش می باشد و فرمان نیز درحالت قفل است وغربلک آن نمیچرخد.

ACC : قرار گرفتن خودرو  در این حالت به معنی امان استفاده از تجهیزات جانبی برقی خودرو مانند کولر می باشد.

ON: با قرار گرفتن سوئیچ در این حالت سیستم های برقی، مدار جرقه زنی و نشانه ها و هشدارهای نمایشگر جلوی داشبورد روشن می گردند اما موتور خودرو همچنان خاموش خواهد بود. پس منظور از ON یا روشن بودن در این وضعیت، روشن بودن موتور نیست بلکه منظور باز بودن مدارات الکتریکی خودرو می باشد.

START: این حالت به معنی راه اندازی است. با قرار دادن سوئیچ در این وضعیت موتور راه اندازی می شود و میل لنگ با سرعت تقریبی ۱۰۰۰ دور در دقیقه شروع به دوران خواهد نمود. بعد از روشن شدن موتور و برداشتن دست از روی سوئیچ به طور مجدد به حالت ON باز خواهد گشت. 

تا اینجا با مفهموم سوئیچ و حالت های مختلف آن آشنا شدید اما شاید برایتان سوال شد که سوئیچ کد دار چیست و چرا هزینه آن بالا است

منظور از سوئیچ  کددار این است که ماشین شما دارای سیستم ضد سرقت بمی باشد و با ساخت سوئیچ معمولی از روی کلید شما فقط قادر به باز کردن درب خودرو می باشید ولی روشن شدن ماشین ممکن نیست زیرا باید با وصل کردن دستگاه و تعریف سوئیچ بتوانید استارت بزنید دلیل این اتفاق این است که داخل سوئیچ شما قطعه ای به نام چیپ یا تگ وجود دارد که با کامپیوتر ماشین هماهنگ بوده و اجازه روشن شدن به خودرو را می دهدحال اگر این تراشه وجود نداشته باشد یا با ای سی یو ماشین مچ نشده باشد پس کامپیوتر خودرو اجازه روشن شدن به ماشین را نمی دهد پس  با این تفاسیر در امنیت خودروهم تاثیر دارد یعنی یک روش برای جلوگیری از سرقت محسوب می شود یعنی در صورتی که دزد وارد خودرو شده و به هر روشی توانسته باشد برق پشت آمپرماشین بیاورد در صورت کددار بودن خودرو قادر به روشن کردن آن نمی باشد .    

قبل از اینکه بخواهید برای ساخت سوئیچ خودرو اقدام کنید لازم است که نوع آن را بشناسید اولین نوع مربوط به ماشین های قدیمی است که فقط با کپی از سوئیچ، به راحتی می توان ماشین را روشن کرد اما  نوع دوم سوئیچ که برای ماشین های امروزی  میباشد دارای کد میباشند و ساخت آن پردردسر است. اگر مدل ماشین شما برای دهه هشتاد به بعد است به احتمال زیاد سوئیچ ماشین شما از نوع کد دهی شده است نوع سومی‌ از سوئیچ‌ها هستند که کی‌لس نامیده می‌شوند. سوئیچ‌های کی‌لس حتی تیغه‌ای برای چرخاندن در قفل ندارند و به صورت ریموت عمل می‌کنند و شما درب ماشین‌تان را فقط با نزدیک شدن و لمس ماشین باز خواهید کرد.حال با شناخت انواع سوئیچ‌ اگر سوئیچ‌ ماشین خود را گم کرده اید می توانید به نمایندگی ماشین خود مراجعه اما این کار هزینه خیلی بالایی دارد و تنها راه حل به صرفه این استکه این کار را به یک قفل ساز حرفه ای بسپارید.

 • کلیدهای خانگی: رایج ترین نوع کلید هستند.
 • کلید دیمپل: کم کاربرد هستند و کپی کردن آن کار ساده ای نیست.
 • کلید کامپیوتری: کلیدهای پرکاربردی هستند که هرچه تعداد شیار بیشتری داشته باشند، امنیت بالاتری دارند.
 • کلید لوله ای: کلیدهایی برای قفل کردن پدال و دوچرخه
 • کلید ایموبلایزر یا ضد سرقت: دارای قابلیت هماهنگی با قفل خودرو به صورت الکترونیکی را دارند.
 • کلید کارتی: برای اماکنی دارای قفل هوشمند به کار برده می شود.
 • والت کلید: برای روشن کردن ماشین استفاده می شوند.
کلید سازی غرب تهران

در کلیدهای کامپیوتری به جای دنده حفره هایی روی بدنه کلید تعبیه می شود. به همین دلیل امنیت بالاتری دارند. هرچه عمق این حفره ها بیشتر باشد نشان امنیت بالاتر است. ویژگی خاص کلیدهای کامپیوتری دو طرفه بودن آن است. 

کلیدهای کامپیوتری انواع مختلفی دارند: کلیدهای دولبه ، 10 ساچمه ، 6 ساچمه و 10 ساچمه رمز گذاری شده.

قیمت و زمان ساخت کلیدهای کامپیوتری از کلیدهای ساده بیشتر است پس قفل های چینی که با 10 کلید کامپیوتری و قیمتی کم در بازار فروخته می شوند، دارای امنیت خوبی نیستند.

کلید ساز خوب چه کسی است؟
 • یک کلید ساز خوب باید بتواند:

  قفل درب های معمولی را تعمیر کند.

  سوئیچ ماشین را تعمیر و یا تعویض کند. درب ماشین را باز کند.

  کلید یدک را برای شما به صورت سیار و در محل بسازد.

  جک پارکینگ را تعمیر کند.

  در صورت گم شدن کلید، قفل فرمان یا پدال را باز کند.

  دزدگیر خودرو را تعمیر کند و یا بسازد.

سئوالات متداول

کلید سازی غرب تهران
درود...
من قصد تشکر دارم از کارشناسان محترم شاه کلید!
دخترم سوییچ ماشین را داخل آن جا گذاشته بود اما شاه کلید بهترین کلید سازی غرب تهران در سریع ترین زمان مشکل من را حل کرد و درب ماشین را گشود!
کلید سازی غرب تهران
ساناز احمدیان
سلام به شاه کلید عزیز! من از شما عزیزان کمال تشکر را دارم! کلید درب ضد سرقت منزل من مفقود شده بود؛ فکر می کردم باید قید درب را بزنم و چاره ای برای باز کردن آن بدون کلید نیست. اما شاه کلید به داد من رسید و بدون کوچک ترین آسیب به درب، آن را گشود!
کلید سازی غرب تهران
شاهین حسینی
من به شاه کلید خیلی زحمت دادم و واقعا از تک تک خدماتشون راضی هستم! متاسفانه پدرم دچار فراموشی شده اند و بار ها کلید ها را گم کردند! چه کلید گاو صندوق، چه کلید منزل و چه سوییچ ماشین و ... اما شاه کلید همیشه در اسرع وقت مشکل را رفع کرد. واقعا ممنونم شاه کلید!
کلید سازی غرب تهران
صبا مرادی