کلید سازی شبانه روزی

با کلید سازی شبانه روزی شاه کلید
نگران جا ماندن کلید خود نباشید

در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته می توانید با ما تماس بگیرید و تیم  کلید سازی شبانه روزی ما در اسرع وقت پیش شما خواهند بود. فرقی ندارد کلید پشت در است و یا کلید خود را گم کرده اید، درب ضد سرقت دارید و یا درب خودرو قفل شده است، کلید سازی شاه کلید اینجاست تا همه ی در ها را به روی شما باز کند.

کلید سازی شبانه رورزی

خدمات کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی شبانه روزی 7 روز هفته همراه شماست

زمانی که به خانه می رسید و متوجه می شوید کلید خود را جا گذاشته اید و یا گم کرده اید اغلب استرس می گیرید و نمی توانید درست تصمیم بگیرید. در این شرایط است که باید با کلید ساز تماس بگیرید تا مشکل را رفع کند. تیم ما پس از دریافت آدرس، در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته به سرعت خود را به شما می رسانند و در کمتر از 10 دقیقه درب خانه و یا خودروی شما را باز می کنند. شاه کلید علاوه خدمات باز کردن درب خدماتی همچون ساخت قفل، تعمیر قفل الکتریکی و معمولی، ساخت کلید خودرو، ساخت ریموت جک و… را انجام میدهد

کلید سازی شبانه روزی

اگر کلید خود را جا گذاشته اید، نگران نباشید

کلید سازی شاه کلید همراه شماست. فقط کافیه زنگ بزنید

مناطق تحت پوشش کلید سازی شبانه روزی

شاه کلید کلید سازی شبانه روزی در تهران است. اگر در تهران هستید. شاه کلید، تیم سیاری دارد که به شمال و غرب استان بزرگ تهران خدمات رسانی می کنند. فقط کافیست زنگ بزنید. تیم شاه کلید همه محله های غرب مثل، اکباتان، صادقیه، فردوس ، پونک آزادی ، شهرک غرب، جنت آباد، آریاشهر ، طرشت، چیتگر و… را پوشش میدهد و در کمترین زمان ممکن خود را به محل میرساند؛ علاوه بر این محله ها کلیدسازی شاه کلید همه مناطق شمال تهران را با وسعتی حدود 64 کلیومتر مربع را و پوشش میدهد به مناطق شمالی تهران خدمات دهی میکند. محله هایی همچون : ولنجک ، نیاوران ، تجریش ، جماران ، درکه ، باغ فردوس ، ازگل، دربند، زعفرانیه، الهیه، کامرانیه و… همگی مناطق تحت پوشش ما هستند.

شمال تهران

کلید سازی شبانه روزی

غرب تهران

کلید سازی شبانه روزی

چرا باید به شاه کلید اعتماد کنیم؟

دارای تجربه چند ساله

دارای تجربه چند ساله

پاسخگویی 24 ساعت 7 روز هفته

پاسخگویی 24 ساعت 7 روز هفته

رسیدن به محل در کمترین زمان

رسیدن به محل در کمترین زمان

باز کردن درب تنها در 10 دقیقه

باز کردن درب تنها در 10 دقیقه

تیم مجرب و حرفه ای

تیم مجرب و حرفه ای

خدمات دهی ارزان

خدمات دهی ارزان

قیمت خدمات کلید سازی شبانه روزی

طبعا قیمت خدمات کلید سازی شبانه روزی با سایر کلید سازی ها متفاوت است، شما اگر به خدمات کلید سازی احتیاج داشته باشید باید خودتان بروید و دنبال آن بگردید اما با کلید سازی شبانه روزی در هر ساعت از شبانه روز میتوانید مشکل را حل کنید و شما فقط کافیست تماس بگیرید. کلید سازی 24 ساعت رفاه بیشتری دارد و در عوض قیمت بیشتری دارد. به طور کلی عوامل موثر بر قیمت خدمات کلید سازی سیار و شبانه روزی به این شکل است :

 

  1. 1- ساعت درخواست خدمات : به طور مثال نرخ در ساعت 4 صبح و 4 بعد از ظهر متفاوت است و دلیل آن هم به تعداد نیروهایی که در آن زمان فعالیت دارند و سختی کار بیشتری که افراد شب کار دارند می باشد.

  2. 2. نوع خدماتی که میخواهید : در خدمات کلید سازی شبانه روزی، باز کردن درب منزل ، مغازه و… رایج تر است. اما همین خدمت نیز قیمتش به عواملی مثل، نوع قفل، نوع درب، نوع کلید و موارد این چنینی بستگی دارد. در ضمن خدماتی مثل باز کردن درب خودرو و درب منزل با هم متفاوت هستند و نحوه محاسبه قیمت آنها کاملا با هم متفاوت است.

  3. 3. زمان سپری شده برای حل مشکل : زمانی که کارشناس برای حل مشکل میگذارد هم یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت است، البته متخصصین شاه کلید سعی میکنند در سریع ترین زمان ممکن مشکل را حل کنند، زمان سپری شده نیز به پیچیدگی کار و نوع خدمات بستگی دارد. 

سوالات متداول

کلید سازی سیار شاه کلید همواره تلاش میکند تا در هر ساعت از شبانه روز در سریع ترین زمان ممکن به محل برسد، اما رسیدن کلید ساز به مواردی همچون مسافت، ترافیک مسیر و… بستگی دارد اما به طور میانگین 10 الی 30 دقیقه زمان میبرد تا کلید ساز به محل برسد.

در نظر داشته باشید هزینه هر خدمات ما با دیگری فرق میکند، مثلا باز کردن قفل و تعمیر قفل هزینه متفاوتی دارند اما ما سعی میکنیم منصفانه ترین قیمت را به شما دهیم. به علت اینکه قیمت در کار ما به موارد زیادی بستگی دارد نمیتوان قیمت دقیقی را ارائه داد. پیشنهاد میشود برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید و مشکل خود را کامل شرح دهید.

در اینجا شما فقط با بخشی از خدمات کلید سازی شبانه روزی شاه کلید آشنا شدید ، علاوه بر کلید سازی ما خدماتی همچون نصب و تعمیر انواع جک پارکینگ، باز کردن درب انواع خودرو (داخلی و خارجی) ، ایمن سازی قفل ها ، ساخت انواع ریموت و… را به شما شهروندان عزیز ارائه میکنیم.

خیر ، کلید سازی شبانه روزی فقط در شهر تهران خدماتش را ارائه میدهد آن هم در غرب و شمال تهران و در سایر شهر های کشور خدمات ارائه نمیدهند.

کلید سازی شبانه روزی

تعمیر قفل گاوصندوق چگونه است؟

  • تعمییر قفل گاو صندوق توسط شما ممکن نیست و شما فقط در صورت تخریب و تعویض آن می توانید به گاو صندوق خود دسترسی داشته باشید.
  • قفل گاو صندوق به دو دسته دیجیتالی و مکانیکی تقسیم می شود که با توجه به کم دردسر بودن قفل های دیجیتالی متخصصان می توانند آن ها را بدون تخریب کردن باز کنند که این بسیار خوب است و آسیبی به گاوصندوق وارد نمی شود.
  • قفل های مکانیکی را در اکثر مواقع بر خلاف قفل های دیجیتالی فقط با تخریب می توان آن را باز کرد. معمولا تجربه ثابت کرده که قفل های دیجیتالی ممکن است باز شوند اما قفل های مکانیکی چاره ای جز تخریب ندارند.
  • برای باز کردن گاوصندوق های مکانیکی روش های تخصصی و غیر تخصصی وجود دارد. تفاوت این دو در این است که در روش های تخصصی هیچ آسیبی به گاوصندوق نمی رسد و می توان قفل را تعویض و از همان گاوصندوق استفاده کرد اما در روش های غیر تخصصی شما فقط به محتویات داخل گاوصندوق دسترسی پیدا می کنید و گاوصندوق دیگر قابل استفاده نخواهد بود. روش های تخصصی مثل استفاده از دریل دو وضعیت یا کلید چند محور است و روش های غیر تخصصی مثل تخریب زبانه و حاشیه درب گاوصندوق.

 

راحل باز کردن رمز تک رقمی مکانیکی گاوصندوق

برای باز کردن گاوصندوق عدد رمز تک رقمی در زیر شاخص عمود باید قرار گیرد یعنی باید صفحع مدرج را به سمت چپ بچرخانید تا رمز گاو صندوق شما روی شاخص عمودی قرار بگیرد.این عمل را باید  چهار دفعه تکرار کنید تا عدد صفر را برروی شاخص عمدی قرار دهید در هر مرحله چرخش صفحه را تا انتها به سمت چپ بچرخانید تا عدد صفر با شاخص عمود هم راستا شود.

سپس صفحه را به قدری به سمت راست بچرخانید تا بایستد و دوباره صفحه را با فشار بیشتری به سمت راست بچرخانید تا از ایستادن آن مطمن شوید اگر صفحه ایستاده باشد یعنی سیستم زبانه بندی آزاد شده است حالا با چرخاندن دستگیردرب گاو صندوق به راحتی باز می شود.

راحل باز کردن رمز سه رقمی مکانیکی گاوصندوق

در این روش باید جزئی نگر  و صبور باشیم زیرا باید با حوصله و دقت بالا هر سه عدد رمز را یکی یی وارد کنیم برای باز کردن درب گاوصندوق با رمز سه رقمی باید صبورتر باشید. در این جا با حوصله و دقت بالا باید هر سه عدد رمز را یکی یکی وارد کنید.

  1. اول یک رمز سه رقمی فرضی ۱۰-۲۰-۳۰ را برای آن در نظر میگیریم. سپس صفحه مندرج باید به گونه ای چرخانده شود که صفر آن زیر شاخص عمود باشد. سپس صفحه مدرج را به سمت چپ می چرخانیم تا رقم اول رمز یعنی ۱۰ با شاخص عمود هم راستا شود. به طور کلی برای دادن رمز اول به گاو صندوق باید چهار بار این عمل را تکرار کنیم.
  2. سپس رقم دوم را یعنی۲۰ را وارد می کنیم تفاوت این کار با بخش قبلی دراین است که باید صفحه مدرج به سمت راست چرخانده شود. حالا صفحه مدرج را آنقدر به سمت راست بچرخانید که عدد ۲۰ سه مرتبه با شاخص عمودی دقیقا هم راستا شود.سرانجام رمز دوم را وارد کنید.
  3. برای وارد کردن سومین رمز یعنی ۳۰ شبیه اولین مرحله عمل خواهیم کرد شود با این تفاوت که در این مرحله باید عدد ۳۰ تنها ۲ مرتبه زیر شاخص عمود قرار گیرد. در این مرحله شما رمز سوم را نیز به سیستم وارد کرده اید.

حالا صفحه مدرج را به سمت راست بچرخانید تا جایی که کاملا متوقف شود. وقتی صفحه مدرج متوقف شد باز هم کمی به سمت راست فشار وارد کنید تا از ثابت شدن صفحه مدرج مطمئن شوید و سیستم زبانه بندی نیز آزاد شود.کار شما اینجا به پایان می رسد و قفل باز می شود

تماس فوری