ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

دسترسی سریع به خدمات کلید سازی

در هر جایی از تهران که هستی و نیاز به کلید سازی داشتی کافیه از خدمات شاه کلید استفاده کنید

بدترین راه های ساخت کلید یدکی را بشناسید و هیچ وقت انجام ندهید !

بدترین راه های ساخت کلید یدکی را در این مقاله می توانید بشناسید و هیچ گاه آن را انجام ندهید. داشتن کلید یدکی برای تمام افراد ضروری است زیرا در مواقع مختلف به آن نیاز پیدا می کنند. ساخت کلید یدکی کاری تخصصی است که باید آن را به کلید ساز متبحر سپرد. زیرا آن ها از بدترین راه های ساخت کلید یدکی استفاده نمی کنند و کار خود را با کیفیت انجام می دهند. با مجموعه کلیدسازی سیار و شبانه روزی شاه کلید همراه باشید.

بدترین راه های ساخت کلید یدکی

بدترین راه های ساخت کلید یدکی چیست و چه عواملی باعث می شود تا کلیدی بی کیفیت داشته باشید ؟ حتما به ضرورت داشتن کلیدهای یدکی واقف هستید. زیرا ممکن است در مواقع مختلف پشت در بمانید و کلید اصلی خود را گم کرده باشید. در این شرایط کلیدهای یدکی به داد شما خواهند رسید. در شبکه های اجتماعی روش های مختلفی به عنوان سرگرمی نشان داده می شود که می توان بکارگیری آن را به عنوان یکی از بدترین راه های ساخت کلید یدکی عنوان کرد.

استفاده از متریال نامرغوب

شاید برای شما جالب و تعجب آور باشد که برخی از افراد از متریال ساخت کلید نامرغوب و غیر مرتبط مانند قوطی فلزی برای ساخت کلیدهای یدکی استفاده می کنند. همچنین کارت اعتباری و کارت ویزیت از دیگر متریالی است که افراد به سراغ آن می روند. این مواد برای ساخت کلید یدکی مناسب نیستند و دوام کافی را ندارند. بهترین متریال برای ساخت کلید فولاد گالوانیزه است. زیرا به دلیل ساختاری که دارد در برابر بسیاری از عوامل محیطی حتی آهن ربا مقاوم می باشد. اما فلزات دیگری نیز وجود دارد که در صنعت کلید سازی از آن ها بکارگیری می شود . اگر می خواهید بدانید که آیا کلید شما از نوع فولادی است یا سایر فلزات بهتر است آن را در کنار آهن ربا قرار دهید. آهن ربا توانایی جذب فولاد گالوانیزه شده را ندارد به همین دلیل جذب آن نمی شود. دستگاه هایی که برای تراش دادن و ساخت کلید از آن ها استفاده می شود دارای دقت و کیفیت بسیار بالا هستند اما این کیفیت و دقت تا زمانی قابل اجراست که شما از متریال مناسب استفاده کنید. زمانی که کارت اعتباری یا قوطی های فلزی را در دستگاه قرار می دهید قطعا نباید انتظار داشته باشید تا مانند کلید اصلی تراش بخورد. بلکه دقت او به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

معایب ساخت

کلید یدکی با متریال نامرغوب مهم ترین معایب ساخت کلید با فلزات غیر استاندارد عدم مقاومت او در برابر عوامل مختلف است. به طور مثال هنگامی که کلید ساخته شده از کارت اعتباری را درون قفل می چرخانید ممکن است در آن بشکند. زیرا توان کافی را ندارد. یکی دیگر از مهم ترین معایبی که در این خصوص وجود دارد این است که اگر مغزی قفل مقدار کمی زنگ زده باشد کلید اصلی می تواند در آن چرخش پیدا کند اما کلید های یدکی که با مواد غیر استاندارد ساخته شده اند به سرعت در آن گیر می کنند و مشکلات بعدی را ایجاد می کنند.

استفاده از قیچی

همان طور که اشاره کردیم در ساخت کلید های یدکی از دستگاه مخصوص استفاده می شود به این معنی که شما تحت هیچ شرایطی نمی توانید از سایر ابزارها مانند قیچی و چاقو استفاده کنید. افرادی که تصور می کنند می توانند لبه های کلید را با چاقو برش دهند سخت در اشتباهند زیرا کلید وارد قفل نخواهد شد و دندانه های آن با مغزی قفل سازگاری نخواهد داشت. قطع به یقین و در 90 مواقع باز کردن قفل توسط کلیدهای غیر استاندارد و ساخته شده توسط دست امری محال است .اگر شاهد باز شدن قفل هایی با این شرایط بودید حتما آن قفل بسیار با کیفیت و روان می باشد. برای اینکه کلید یدکی بتواند قفل را باز کند باید دندانه های آن در شیارهای مغزی وارد شود و آن ها را درگیر کند و با چرخاندن نیز شاچمه ها بچرخند. اما کلیدهایی که با این متریال ساخته می شود توانایی انجام این کار را نخواهند داشت و شما بعد از وارد کردن این کلید ها در قفل مجبور به تعویض قفل خواهید شد.

بهترین روش برای ساخت کلید یدکی

پس از اینکه شما را با بدترین راه های ساخت کلید یدکی آشنا کردیم نوبت به این می رسد که شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین اقدام را برای ساخت این کلیدها انجام دهید. کلید سازهایی که به طور ثابت و سیار فعالیت می کنند می توانند به شما کمک کنند. کلیدسازهای حرفه ای به دلیل اموزش هایی که در این حوزه دیده اند توانایی ساخت هر نوع قفل و کلیدی را دارند و می توانند آن را با بالاترین کیفیت انجام دهند. در مطالب پیشین به معرفی کلیدساز ها در اقصی نقاط کلان شهر تهران پرداختیم و شما را با نحوه پیدا کردن یک کلید ساز خوب نیز آشنا کردیم.

روش پیدا کردن یک کلید ساز خوب

استفاده از خدمات کلیدسازی آنلاین

کلیدسازی آنلاین و استفاده از خدمات آن به عنوان اولین و بهترین روش برای پیدا کردن یک کلید ساز حرفه ای معرفی می شود. زیرا روز به روز خدمات اینترنتی گسترش بیشتری پیدا می کنند و شما می توانید تمام مشاغل خدماتی را از این طریق پیدا کنید. کلید سازان با تخصص های مختلف و مکان های متفاوت در این اپلیکیشن ها وجود دارند که با نصب ان ها در انواع دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه ، تبلت و …. می توانید از خدمات متنوع آن ها استفاده کنید. شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که با وجود تعداد زیادی از کلید سازان در اپلیکیشن چگونه می توان بهترین کلید ساز را انتخاب کرد. ؟ واقعیت این است که اغلب کاربران و مشتریان بعد از استفاده از خدمات کلیدسازی آنلاین نظرات خود را تحت عنوان کامنت در این نرم افزارها قرار می دهند. شما می توانید از کامنت مشتریان استفاده کنید و هر کدام که نظرات بهتری داشت دست به انتخاب او بزنید.

کمک گرفتن از اطرافیان

قطعا در اطراف شما کسانی وجود دارند که تا به حال به کلید ساز نیاز پیدا کرده اند. این افراد می توانند همسایه یا یکی اعضای خانواده تان باشند. با برقراری یک تماس می توانید مشخصات او را بگیرید و با او ارتباط برقرار کنید. همچنین اگر در تهران ساکن هستید می توانید از خدمات کلیدسازی در غرب تهران نیز استفادخه کنید.

مزایای استفاده از خدمات کلیدسازی آنلاین

یقینا استفاده از خدمات کلیدسازی آنلاین مزایای بیشتری از جمله صرفه جویی در وقت را برای شما به همراه خواهد داشت. زیرا دیگر نیازی ندارید تا مسافت طولانی را برای یافتن کلید سازی ثابت طی کنید. از طرف دیگر کلید سازی های ثابت معمولا در شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها وجود ندارند و شما نمی توانید نظرات بقیه را در موردشان جویا شوید. کلید سازی های آنلاین در تمام اوقات روز به صورت کلیدسازی شبانه روزی فعالیت می کنند و اماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند در صورتی که کلید سازی های ثابت فقط در ساعات مشخصی کار می کنند و ممکن است هر موقع که شما نیاز داشته باشید در دسترس نباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاه کلید تهران

اخرین مقاله ها

باز کردن درب انواع خودرو