ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کلیدسازی سیار سیمون بولیوار

کلیدسازی سیار سیمون بولیوار با استفاده از ایمن ترین مغزی ها اقدام به ساخت و تعمیر انواع قفل برای درب می کند. امروزه قفل های مدرن با طراحی های متفاوت و مغزی های جدید می تواند بر روی هر نوع درب نصب شوند و امنیت محل را به میزان چشم گیری افزایش دهند. در این مطلب شما را با یکی از مهم ترین خدمات کلیدسازی سیار سیمون بولیوار آشنا می کنیم.

خدمات کلیدسازی سیار سیمون بولیوار

از مهم ترین خدمات  کلید سازی سیار سیمون بولیوار استفاده از مغزی های با کیفیت و مدرن در قفل سازی است. بهترین و امن ترین مغزی برای انواع قفل ها وجود دارد و مناسب ترین استراتژی برای این که اطمینان حاصل فرمایید آیا درب شما امنیت کافی و لازم را دارد یا خیر این است که قفل های درب مطمئن را امتحان نمائید . در دنیای امروز , قفل ها با ساختار و مغزی های مختلف در بازار وجود دارند که متناسب با نیاز ساختمان ها قابل نصب برای درب های محل ورود می‌باشند . شما می‌توانید از اشکال قفل های فیزیکی یا این که قفل های دیجیتالی و الکترونیکی استفاده فرمایید . ” کلیدسازی سیار سیمون بولیوار ” این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورتی که نیاز به حضور کلید سازی شبانه روزی بود ، اقدام به تماس با آن ها کنید.

انواع قفل درب ورودی ساختمان

امروزه قفل هایی با طرح های مختلف و با امنیت دوچندان بالا موجود است که انتخاب و تشخیص قفل مناسب و مطلوب برای هر فردی را برای مشتری راحت تر نموده است . اشکال قفل درب های ورودی دربرگیرنده موارد زیر است.

قفل پشتی شب بندی

این قفل های برای درب ایوان و پارکینگ مناسب هستند. قفلی که از بخش جلو بوسیله کلید و از بخش پشتی توسط دستگیره کوچکی که متصل به زبانه کوچک هست و یا این که توسط کلید گشوده و بسته میشود و گزینه مناسبی برای برخی از درب ها مثل درب ایوان و یا این که پارکینگ است.

قفل الکترونیکی یا برقی

قفل های الکترونیکی و برقی برای درب محل ورود برقی مناسب هستند. این قفل ها را برای محل ورود درون ساختمان نیز به کار گیری می نمایند و دارنده سنسور تشخیص گشوده و بسته بودن درب می باشند و گشوده و بسته کردن قفل توسط کلیدهای منحصربه‌فرد و فرمان الکتریکی انجام می شود و این‌که دارنده توپی و کلیدهای منحصر به‌ فرد هم می‌باشند . قفل های الکترونیک دارنده سنسور آلارم در هنگام گشوده شدن غیر مجاز درب هستند .

قفل کلیدی

قفل های کلیدی گزینه مناسبی برای ادارت و ساختمان ها به شمار می روند. قفل های کلیدی از دو بخش مکانیکی و الکترونیکی تشکیل‌شده اند . در بخش الکترونیکی قفل کلیدی که مجهز به کلید هوشمند است و برای گشودن درب به کار می‌رود . در بخش مکانیکی با کلید کامپیوتری باز می شود . اصولا بخش مکانیکی قفل برای مواقع لازم مانند نقص فنی برد الکترونیکی به کار گیری می شود.

قفل درب محل ورود ساختمان

پیش از خرید قفل محل ورود ساختمان می بایست به نوع دستگیره توجه و دقت شود و اکثر وقت ها از دستگیره کلیدی به کارگیری گردد . دقت فرمائید دستگیره درب کلیدی همراه با قفل , سیلندر یا این که توپی باشد . که برای ارتقا امنیت در کنار قفل ساده یک قفل درب کمکی نیز به کار گرفته می شود .

بهترین مغزی ها برای انواع قفل ها در کلیدسازی سیار سیمون بولیوار

مغزی قفل درب چوبی

درب های چوبی محل ورودی ساختمان به دلیل امنیت و استحکام بالا به میزان زیادی استفاده می شوند . امروزه بیشتر واحد های آپارتمانی مجهز به درب های چوبی ضد سرقت است . قفل درب ضد سرقت طوری تاسیس شده است که چه بسا کلید ساز ماهر هنگام گم شدن کلید احتمال دارد نتواند قفل را باز نماید . وقتی که قصد خرید یک واحد سوئیت یا این که کرایه کردن آن رادارید خوب تر است مغزی قفل درب چوبی را بررسی کنید. توپی یا مغزی قفل درب چوبی را بخرید.

قیمت مغزی قفل درب چوبی

درب های محل ورود چوبی امن با نصب مغزی و سیلندر شاسی دار به صورتی است که فقط میتوانید از طرف داخل آن را باز و بسته نمائید و از مزایای آن این است که از طرف خارج بایستی از کلید مکانیکی کمک بگیرید. مهم ترین فاکتورها در ارزش مغزی قفل درب چوبی در بازار به ضخامت و دسته کلید و متاع کلید و محل پیچ سیلندر و کیفیت سیلندر قفل درب های چوبی مربوط است.

تعمیر مغزی قفل درب چوبی

قفل درب دربرگیرنده دو بخش کلیدی دستگیره و زبانه است و بخش‌های دیگری مثل مغزی است . در‌صورتی‌که درب چوبی معمولی باشد به سراغ مغزی قفل درب اتاق می‌رویم که دو پیچ داراست میتوانید آنرا باز نمایید تا بعداز گشودن پیچ ها به راحتی مغزی قفل را در بیاورید . در روش تعمیر کلید سوای نیاز به تعویض قفل , طریق فعالیت بدین صورت است که دکمه نو را درون مغزی قفل قرار می دهند و مجدد قفل را تهیه و تنظیم و تعمیر می نمایند . براین اساس سوای نیاز به تغییر دادن قفل و مغزی و پرداخت هزینه برای آن , می‌توانید یک قفل و کلید تازه برای خانه خویش داشته باشید . اگر نتوانستید خودتان قفل را تعمیر کنید و نیاز به کلید سازی در غرب تهران داشتید به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ  کلیدسازی سیار سیمون بولیوار  بروید تا در اسرع وقت به محل مورد نظر بیایند و اقدام به تعمیر قفل کنند.

اجزای داخلی قفل درب چوبی

اجزای داخلی قفل درب چوبی شما مشتمل بر قطعات مختلفی می باشند . یکی‌از قطعات قفل درب چوبی سیلندر هست . سیلندر قسمتی از قفل است که کلید در آن می ‌رود . کلید بایستی به نحو صحیح در سیلندر چفت شود , تا اجازه گشوده شدن قفل را بدهد و در صورتی که کلید ظریف را وارد سیلندر نمایید , با گشوده شدن چفت , قفل گشوده می ‌شود . چفت کلیدخور نیز قطعه ی داخلی بعدی است . در بین چفت‌ها نسبت به چفت ‌های فنری , ایمن‌تر بوده و قدمت بیشتری نیز دارا‌هستند . در هنگام بستن درب بعضا اجزای داخلی منجر می ‌شود که فنر آزاد شود , چفت به جای خویش برگردد و درب را بسته نگه دارد . به طور معمول قفل‌ های فنری هنگام بستن درب , خودشان قفل می ‌شوند.

مغزی قفل درب آهنی

همان طور که از اسم قفل درب آهنی پیداست از آن روی درب آهنی به کارگیری می شود . پهنای قفل های درب های آهنی 2 . 5 , 3 . 5 یا این که 4 . 5 سانتی‌متر است که با دقت به عمق تعیین می‌‌شود . کیفیت مغزی قفل درب های آهنی از اهمیت بالایی برخوردارند چون بعداز باز کردن راه دستگیره , دسترسی به مغزی و سیلندر آسوده میباشد.

قیمت مغزی قفل درب آهنی

قیمت و ارزش مغزی های قفل درب های آهنی به فاکتورهای مختلفی مانند متریال ساخت و گهگاه وزن این متریال و ارجینال بودن آنها تعیین می‌گردد و فاکتور تاثیرگذار بعدی در خرید مغزی های درب آهنی قیمت ارز می باشد. اکنون محصولاتی نظیر مغزی قفل درب ها نیز بخشی از کالاهای گران قیمت با نرخ های متفاوت می‌باشند که نوع با کیفیت آن را می توانید در  کلیدسازی سیار سیمون بولیوار  پیدا کنید.

تعمیر مغزی قفل درب آهنی

در درب های آهنی غیر از بخش داخلی زبانه , ممکن است سوراخی که زبانه در آن جای می ‌گیرد , مشکلی داشته باشد . درصورتی که با یک مغزی لوله ‌ای‌ صورت سروکار دارید , احتمالا ایراد از قطعه دنباله‌ ای مغزی قفل باشد . ممکن است چیزی در قفل شکسته شده باشد یا این که چه بسا این احتمال وجود دارد که مشکل از زنگ ‌زدگی درون مغزی قفل باشد . سهل وآسان ‌ترین رویه جهت تعمیر یک قفل شکسته ‌شده که یکی اجزای آن به درستی کار نمی کند و عملکرد نامناسبی دارد , تعویض قفل هست . پس هرچه بهتر مشکل مغزی قفل را تشخیص دهید , جایگزینی قسمت های تعمیری قفل آسان ‌تر خواهد بود .

اجزای داخلی قفل درب آهنی

مراقبت و امنیت محیط داخلی یک فضای فردی از مهم‌ ترین چالش‌هایی است که صاحب و مالک با آن روبرو است . اهمیت امنیت آن گوشه و کنار , قفل درب محل ورود است . با ترقی تکنولوژی , قفل‌ های متمایز با کیفیت‌ ها و خصوصیت ‌های گوناگون وارد بازار شده‌اند . مهم‌ ترین فاکتور برای گزینش کیفیت قفل‌ ها امنیت و ساختار آنها است . قفل‌ های درب های آهنی به طور کلی به دو جور تقسیم می ‌شوند:

قفل‌ های مکانیکی

قفل ‌های مکانیکی یکی از قدیمی ترین امکانات حفاظتی محسوب می‌ شوند که گرچه ساختار آن‌ ها در گیر تغییر تحول و تحولات متعددی شده‌است اما اصول ثابتی را دارا هستند . بخش‌ های با اهمیت قفل – بخش بدنه : این بخش در تمام قفل های مکانیکی ثابت می‌باشد . – بخش داخلی : به صورت استوانه ای و گلابی و دایره‌ ای است که توپی نامیده می‌ شود و توپی دارنده شیار است و دکمه می ‌تواند وارد آن شود و حول محور مرکزی خویش در درون بدنه گردش نماید .

قفل ‌های برقی

این قفل‌ها مدرن و جدید میباشند و با تکنولوژی های جدید به بازار عرضه گردیده اند . قفل های برقی توانسته‌اند تبدیل به جایگزین قابل قبولی برای قفل‌های مکانیکی شوند .

اجزای قفل‌های برقی

تابلوی فرمان

یک جعبه‌ که عمل ارسال دستور را داراست و امر اضطراری برای گشوده و بسته کردن درب را از روش بازوهای متصل به آن یعنی به عبارتی شاسی ‌ها و جک ‌ها می‌رساند .

سیستم دستور رادیویی

کاربران با در دست گرفتن ریموت این دستور را ارسال می‌ نمایند , در بخش گیرنده سیستم دستور رادیویی اخذ می ‌شود و سیستمی که دستور اضطراری را به موتورهای الکتریکی میدهد و درب‌ها را گشوده یا این که بسته می‌ نماید .

مولد

این بخش نیروی حرکتی اضطراری برای بخش ‌های گوناگون از قبیل جک , بازوها و موتور را تامین می‌کند . نظر به این‌که اجزای داخلی و خارجی درب های آهنی غالبا از حیث حفاظتی و حراستی حیاتی میباشند برای قفل نمودن آن ‌ها در بعضی از مورد ها از قفل برقی و در حالت دیگر از قفل مکانیکی به کارگیری می ‌گردد و در صورت نیاز در کنار درب و یا این که پایین دستگاه مرکزی نصب می‌گردد و امنیت فضای شما با تعیین صحیح شما با گزینش امن ترین قفل درب های آهنی رقم میخورد .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری