ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

دسترسی سریع به خدمات کلید سازی

در هر جایی از تهران که هستی و نیاز به کلید سازی داشتی کافیه از خدمات شاه کلید استفاده کنید

معرفی 7 روش برای باز کردن درب کوییک بدون کلید

باز کردن درب کوییک آن هم زمانی که کلید ماشین را گم کرده اید یک مشکل خیلی بزرگ است. شاید بار ها برای شما پیش آمده باشد که سوئیچ ماشین را گم کرده یا داخل ماشین جا گذاشته اید و یا به هر دلیلی دسترسی به کلید ندارید و نیاز دارید درب ماشین را بدون کلید باز کنید. ما در این مقاله قراره به شما باز کردن درب کوییک بدون کلید را آموزش بدیم تا در زمانی که سوئیچ ماشین را همراه نداشتید بتوانید درب خودرو را به راحتی باز کنید با شاه کلید تهران همراه باشید. برای استفاده از خدمات کلید سازی شبانه روزی کافیه وارد این بخش بشید.

معرفی 7 روش سریع برای باز کردن درب کوییک

معرفی 7 روش سریع برای باز کردن درب کوییک

در ادامه به شما روش هایی آموزش داده ایم برای باز کردن درب کوییک خود این روش ها برای همه ی مدل های کوییک از جمله: کوییک اتوماتیک، کوییک R، کوئیک S کاربرد دارد فقط باید نسبت به آپشن ها و امنیتی که ماشینتان از آن برخوردار است از هر کدام استفاده نمایید.

اما روشی که تیم ما یعنی شاه کلید تهران به شما پیشنهاد می دهد استفاده از خدمات کلید سازی سیار است این خدمات به صورت شبانه روزی و در تمام نقاط تهران است. افراد ما اماده به خدمت رسانی به شما هستند. برای اعزام نیرو با ما تماس بگیرید.

1 باز کردن درب کوییک با استفاده از سنجاق یا ناخن گیر

اگر بتوانید این روش را به درستی انجام دهید در کمتر از چند ثانیه ممکن است در ماشین را باز نمایید. در این روش باید از قبل یک سنجاق یا یک ناخن گیر بردارید. توصیه ی ما به شما استفاده از ناخن گیر است چون احتمال گیر کردن و شکسته شدن آن کمتر است.

اما بعد از تهیه ناخن گیر باید ناخن گیر را داخل، جای سوئیچ درب ماشین قرار دهید، به آرامی ناخن نوک ناخن گیر را داخل شیار ها قفل قرار دهید و هر کدام را بالا بیاورید. بعد از بالا آوردن تمام شیار های قفل درب کوییک، ناخن گیر کامل داخل قفل میرود، حالا نوبت به آن رسیده است که ناخن گیر را بچرخانید که به راحتی اهرم قفل باز و بسته شود.

2 باز کردن درب کوئیک با استفاده از سیم

یک سیم برداریم، یک طرف سیم را کمی کج کنید، سیمی که برداشتید بهتر است کمی محکم باشد تا زمانی که به قفل گیر داده شد به راحتی بتواند از پس قفل بر بیاید. زمانی که سیم را کج کردید حال نوبت آن رسید که سیم را از دستگیره ی درب وارد درب ماشین شود. داخل درب یک میله ای وجود دارد که باید آن را به بالا فشار دهید. با فشار دادن سیم به سمت بالا قفل مرکزی درگیر می شود و درب ها باز میشود.

سیم را می توانید از بالای درب یعنی بین پنجره و لاستیک آن وارد کنید. و زمانی که به میله ی قفل گیر کرد با سیم را به سمت بالا بکشید. حال می بینید که درب ماشین قفل شده باز شده است.

شما می توانید باز کردن درب کوییک با استفاده از برف پاک کن هم با همین روش پیاده سازی کنید. اگر سیم در دسترس نداشتید از برف پاک کن استفاده نمایید.

اگر این روش ها برای شما جواب نداد می توانید به راحتی با تماس با ما از خدمات کلید سازی استفاده کنید. این خدمات به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کلید سازی شبانه روزی مراجعه نمایید.

3 باز کردن درب کوییک با استفاده از بند

یکی از دم دست ترین روش ها و ساده ترین روش ها باز کردن درب ماشین با استفاده بند است. بند یکی از وسایلی است که می توان در هر جایی به راحتی پیدا کرد. حتی می توانید از بند کفش خود استفاده کنید در این روش.

اگر بند بلند نداشید بند کفش خود را بردارید، بند را یک گره ای بزنید که فضایی برای قرار گرفتن قفل داخل گره ایجاد شود. سپس بین درب ماشین و بدنه ی ماشین کمی فاصله ایجاد کنید. مراقب باشید تا به ماشین آسیب وارد نشود. بین فاصله ای که ایجاد کرده اید یک وسیله ی پنبه ای یا نرم قرار دهید جوری که نه درب بسته شود، نه به ماشین آسیبی وارد شود.

به آرامی بند را وارد ماشین کنید. زمانی که قفل داخل گره قرار گرفت، دو طرف بند را به گوشه های شیشه ببرید، دو طرف بند را بکشید تا گره محکم شود. بعد می توانید اهرم قفل را به بالا بکشید تا قفل درب باز شود

4 باز کردن درب کوییک با استفاده از میله یا پیچ گوشتی

این روش مانند بقیه روش ها باید با آرامش انجام شود تا آسیبی به ماشین وارد نشود. در این روش می توانید با داشتن کمی مهارت درب ماشین را سریع باز کنید. اما این نکته هم در نظر داشته باشید که میله یا پیچ گوشتی می تواند به ماشین شما آسیب وارد کند پس بهتر است با احتیاط این کار ار انجام دهید.

پیچ گوشتی را داخل دستگیره درب ببرید، میله را وارد کنید، میله را با قفل درگیر کنید و اهرم قفل را به سمت بالا بکشید تا درب کوئیک باز شود.

5 باز کردن قفل های برقی کوییک

در این روش از باز کردن درب کوییک، شما باید با استفاده از دست یا یک اهرم به آرامی فاصله ای بین درب و ماشین ایجاد کنید. بین این فاصله ای که ایجاد کرده اید می توانید کیسه ی هوا، چوب، یا چند تکه پنبه قرار دهید. باید جوری باشد که بدون ضربه به درب ماشین، درب ماشین بسته نشود.

بعد از آن باید از یک میله ی بلند یا یک سیخ برای ادامه ی کار استفاده نمایید. میله را از فضای ایجاد شده بین درب و ماشین عبور دهید و به سمت کلید برقی قفل درب بروید. توصیه می کنیم میله ای که بر می دارید کمی قوی باشد.

زمانی که به کلید برقی رسیدید به کلید ضربه های محکم وارد می کنید. تا زمانی که درب ماشین باز شود باید ضربه های خود را وارد نمایید.

6 باز کردن درب خودرو با اسفتاده از اسلیم جم

ابزار اسلیم جم، ابزار حرفه ایی برای باز کردن درب ماشین است. اگر بتوانید ابزار اسلیم جم را پیدا کنید. می توانید به راحتی درب ماشین را بدون دردسر باز کنید.

در این روش کافیه از فضای بین نوار پنجره و لبه ی پنجره اسلیم جم را داخل ماشین ببرید. باید اسلیم جم را به سمت قفل ماشین داخل ماشین ببرید تا این ابزار بتواند، میله ی قفل را بالا بکشد. زمان داخل بردن اسلیم جم به آرامی این کار را انجام دهید تا به سیم کشی و سیستم برقی ماشین آسیب وارد نشود.

زمانی که حس کردید محل قرار گیری قفل را شناسایی کردید می توانید اسلیم جم را به سمت بالا بکشید.

7 باز کردن درب ماشین از طریق تماس با متخصص

اما بهترین روش و سریع ترین روش برای باز کردن درب کوییک، یا هر خودروی دیگر استفاده از کلید ساز حرفه ای برای این کار است. کلید ساز های حرفه ای در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت می توانند درب ماشین را بدون دردسر باز کنند.

کلید سازی شاه کلید تهران می تواند به شما این خدمات کلید سازی که گفتیم را با بهترین قیمت ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر از این خدمات با ما تماس بگیرید.

باز کردن صندوق کوییک

باز کردن صندوق کوییک

اولین راه و ساده ترین را که برای باز کردن در صندوق عقب کوییک، می توانید استفاده کنید کلید یدک ماشین است. فرق این کلید با سوئیچ ماشین این است که کلید یدک نمی تواند ماشین را روشن کند.

اما اگر کلید در دسترس ندارید می توانید از رباه دیگری درب صندوق کوییک خود را باز کنید. در این روش شما با استفاده از پیچ گوشتی یا استفاده از یک چاقو می توانید درب صندوق را باز نمایید.

باید پیچ گوشتی را در داخل قفل ببرید و شروع کنید به فشار دادن و بالا پایین کردن پیچ گوشتی به اصطلاح باید بازی کنید با قفل، بعد از چند لحظه پیچ گوشتی با برخورد به مکانیزم قفل درب صندوق را باز می کند.

این روش ممکن است کمی خطر ناک باشد و به قفل شما آسیب برساند، بهترین راه این است از یک متخصص کلید سازی و قفل سازی کمک بگیرید تا بتوانید به راحتی درب صندوق عقب را باز نمایید.

اگر هم داخل ماشین نشسته اید می توانید با اسفتاده از کلید صندوق پران داخل ماشین درب صندوق را باز نمایید.

قفل شدن اتوماتیک درب کوییک

قفل شدن اتوماتیک درب کوییک

در بعضی از کوییک ها آپشنی وجود دارد به نام قفل هوشمند که با حرکت کردن و رسیدن به سرعت 20 یا با فشوردن ترمز درب ماشین قفل می شود. اما در بعضی از مواقع با بسته شدن درب و جا گذاشتن سوئیچ ماشین در ماشین درب ماشین هم قفل می شود. و این قفل شدن درب باعث می شود که شما به دردسر ها زیادی بیفتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاه کلید تهران

باز کردن درب انواع خودرو

اخرین مقاله ها