ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

دسترسی سریع به خدمات کلید سازی

در هر جایی از تهران که هستی و نیاز به کلید سازی داشتی کافیه از خدمات شاه کلید استفاده کنید

باز کردن درب پژو 405

باز کردن درب پژو 405 آن هم زمانی که کلید خودرو را همراه ندارید کمی کار دشواری است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کلید ماشین خود را جا گذاشته یا گم کرده باشید و نیاز پیدا کنید که درب خودرور را بدون استفاده از کلید باز کنید.

ما در این مقاله قراره به شما نحوه باز کردن درب پژو 405 بدون کلید را آموزش بدیم و انواع راه کار ها برای باز کردن درب خودرور را به شما معرفی کنیم. همچنین قراره چند راه کار برای باز کردن درب صندوق عقب 405 بدون استفاده از کلید را به شما بگیم تا بتوانید درب خودرو را به راحتی باز کنید. برای استفاده از خدمات کلید سازی سیار شاه کافیه وارد این بخش بشید و از خدمات کلید سازی ما استفاده کنید.

6 روش باز كردن درب پژو 405 بدون کلید

6 روش باز كردن درب پژو 405 بدون کلید

در این بخش به شما روش هایی برای باز کردن درب پژو 405 گفته ایم، برای انجام هر کدام از این روش ها، بهتر است اول کامل تمام روش های زیر را مطالعه نمایید. بعد از خواندن کامل روش ها بهترین روش را برای ماشین خود انتخاب نمایید و بعد مرحله به مرحله با آرامش کامل آن روش را انجام دهید. تا زمانی به ماشین شما آسیب وارد نشود.

اما همان طور که در بالا هم گفتیم باز کردن درب پژو 405 نیاز به تخصص دارد، بجز تخصص نیاز به ابزار حرفه ایم هست که کلید سازان شاه کلید تهران افراد حرفه ای و با ابزار حرفه ای هستند که می توانند درب 405 شما را باز نمایید.

برای استفاده از خدمات کلید سازی سیار شبانه روزی شاه کلید تهران وارد این بخش بشید و از خدمات کلید سازی ما استفاده کنید.

1 استفاده از سنجاق یا ناخن گیر

اگر بتوانید این روش را به درستی انجام دهید در کمتر از چند ثانیه ممکن است در ماشین را باز نمایید. در این روش باید از قبل یک سنجاق یا یک ناخن گیر بردارید. توصیه ی ما به شما استفاده از ناخن گیر است چون احتمال گیر کردن و شکسته شدن آن کمتر است.

اما بعد از تهیه ناخن گیر باید ناخن گیر را داخل، جای سوئیچ درب ماشین قرار دهید، به آرامی ناخن نوک ناخن گیر را داخل شیار ها قفل قرار دهید و هر کدام را بالا بیاورید. بعد از بالا آوردن تمام شیار های قفل درب پژو 405، ناخن گیر کامل داخل قفل میرود، حالا نوبت به آن رسیده است که ناخن گیر را بچرخانید که به راحتی اهرم قفل باز و بسته شود.

2 استفاده از سیم

یک سیم برداریم، یک طرف سیم را کمی کج کنید، سیمی که برداشتید بهتر است کمی محکم باشد تا زمانی که به قفل گیر داده شد به راحتی بتواند از پس قفل بر بیاید. زمانی که سیم را کج کردید حال نوبت آن رسید که سیم را از دستگیره ی درب وارد درب ماشین شود. داخل درب یک میله ای وجود دارد که باید آن را به بالا فشار دهید. با فشار دادن سیم به سمت بالا قفل مرکزی درگیر می شود و درب ها باز میشود.

سیم را می توانید از بالای درب یعنی بین پنجره و لاستیک آن وارد کنید. و زمانی که به میله ی قفل گیر کرد با سیم را به سمت بالا بکشید. حال می بینید که درب ماشین قفل شده باز شده است.

شما می توانید باز کردن درب پژو 405 با استفاده از برف پاک کن هم با همین روش پیاده سازی کنید. اگر سیم در دسترس نداشتید از برف پاک کن استفاده نمایید.

3 استفاده از بند

یکی از دم دست ترین روش ها و ساده ترین روش ها باز کردن درب ماشین با استفاده بند است. بند یا نخ یکی از وسایلی است که می توان در هر جایی به راحتی پیدا کرد. حتی می توانید از بند کفش خود استفاده کنید در این روش.

اگر بند بلند نداشید بند کفش خود را بردارید، بند را یک گره ای بزنید که فضایی برای قرار گرفتن قفل داخل گره ایجاد شود. سپس بین درب ماشین و بدنه ی ماشین کمی فاصله ایجاد کنید. مراقب باشید تا به ماشین آسیب وارد نشود. بین فاصله ای که ایجاد کرده اید یک وسیله ی پنبه ای یا نرم قرار دهید جوری که نه درب بسته شود، نه به ماشین آسیبی وارد شود.

به آرامی بند را وارد ماشین کنید. زمانی که قفل داخل گره قرار گرفت، دو طرف بند را به گوشه های شیشه ببرید، دو طرف بند را بکشید تا گره محکم شود. بعد می توانید اهرم قفل را به بالا بکشید تا قفل درب باز شود

4 استفاده از میله یا پیچ گوشتی

این روش مانند بقیه روش ها باید با آرامش انجام شود تا آسیبی به ماشین وارد نشود. در این روش می توانید با داشتن کمی مهارت درب ماشین را سریع باز کنید. اما این نکته هم در نظر داشته باشید که میله یا پیچ گوشتی می تواند به ماشین شما آسیب وارد کند پس بهتر است با احتیاط این کار ار انجام دهید.

پیچ گوشتی را داخل دستگیره درب ببرید، میله را وارد کنید، میله را با قفل درگیر کنید و اهرم قفل را به سمت بالا بکشید تا درب کوئیک باز شود.

5 اسفتاده از اسلیم جم

ابزار اسلیم جم، ابزار حرفه ایی برای باز کردن درب ماشین است. اگر بتوانید ابزار اسلیم جم را پیدا کنید. می توانید به راحتی درب ماشین را بدون دردسر باز کنید.

در این روش کافیه از فضای بین نوار پنجره و لبه ی پنجره اسلیم جم را داخل ماشین ببرید. باید اسلیم جم را به سمت قفل ماشین داخل ماشین ببرید تا این ابزار بتواند، میله ی قفل را بالا بکشد. زمان داخل بردن اسلیم جم به آرامی این کار را انجام دهید تا به سیم کشی و سیستم برقی ماشین آسیب وارد نشود.

زمانی که حس کردید محل قرار گیری قفل را شناسایی کردید می توانید اسلیم جم را به سمت بالا بکشید.

6 تماس با متخصص کلید سازی شاه کلید

اما بهترین روش و سریع ترین روش برای باز کردن درب پژو 405، یا هر خودروی دیگر استفاده از کلید ساز حرفه ای برای این کار است. کلید ساز های حرفه ای در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت می توانند درب ماشین را بدون دردسر باز کنند.

کلید سازی شاه کلید تهران می تواند به شما این خدمات کلید سازی که گفتیم را با بهترین قیمت ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر از این خدمات با ما تماس بگیرید

اموزش باز كردن درب عقب پژو 405

اموزش باز كردن درب عقب پژو 405

برای باز کردن درب عقب پژو 405 کافیه از روش های بالا برای باز کردن استفاده کنید البته باید به این نکته دقت داشته باشید که روش های بالا نیاز به مهارت و تخصص است و در صورت نداشتن تجربه کافی ممکن است باعث اسیب زدن به درب خودرو یا قفل شود. برای جلو گیری از بروز چنین مشکلاتی کافیه با شاه کلید تهران تماس بگیرید و از خدمات کلید سازی ما استفاده کنید.

باز كردن درب صندوق عقب پژو 405 بدون کلید

باز كردن درب صندوق عقب پژو 405 بدون کلید

اولین راه و ساده ترین را که برای باز کردن در صندوق عقب 405، می توانید استفاده کنید کلید یدک ماشین است. فرق این کلید با سوئیچ ماشین این است که کلید یدک نمی تواند ماشین را روشن کند.

اما اگر کلید در دسترس ندارید می توانید از رباه دیگری درب صندوق پژو 405 خود را باز کنید. در این روش شما با استفاده از پیچ گوشتی یا استفاده از یک چاقو می توانید درب صندوق را باز نمایید.

باید پیچ گوشتی را در داخل قفل ببرید و شروع کنید به فشار دادن و بالا پایین کردن پیچ گوشتی به اصطلاح باید بازی کنید با قفل، بعد از چند لحظه پیچ گوشتی با برخورد به مکانیزم قفل درب صندوق را باز می کند.

این روش ممکن است کمی خطر ناک باشد و به قفل شما آسیب برساند، بهترین راه این است از یک متخصص کلید سازی و قفل سازی کمک بگیرید تا بتوانید به راحتی درب صندوق عقب را باز نمایید.

اگر هم داخل ماشین نشسته اید می توانید با اسفتاده از کلید صندوق پران داخل ماشین درب صندوق را باز نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاه کلید تهران

باز کردن درب انواع خودرو

اخرین مقاله ها