ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

دسترسی سریع به خدمات کلید سازی

در هر جایی از تهران که هستی و نیاز به کلید سازی داشتی کافیه از خدمات شاه کلید استفاده کنید

باز کردن درب دنا

باز کردن درب دنا پلاس، امروز می خواهیم به شما روش هایی برای باز کردن درب دنا و دنا پلاس آموزش دهیم، در این آموزش از شاه کلید ممکن است بعضی از روش های باز کردن درب در دنا پلاس کار ساز نباشد، شما فقط کافی است کامل تمام مراحل ما را خوانده و بعد اقدام به انجام روش ها کنید.

اما اگر از راه راحت تری می خواهید وارد شوید که هزینه ی زیادی هم نداشته باشد می توانید با کلید سازی شاه کلید تهران تماس برقرار کنید. تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان خودشان را به شما برسانند. برای استفاده از خدمات قفل ساز سیار تهران کافیه وارد این بخش بشید

7 روش برای باز کردن درب دنا و دنا پلاس بدون کلید

7 روش برای باز کردن درب دنا و دنا پلاس بدون کلید

باز کردن درب دنا با دنا پلاس تفاوتی ندارد، از روش های زیر می توانید برای هر دو مدل استفاده نمایید. اما در نظر داشته باشید که تمام مدل های دنا از اهرم های قفل کنار درب ماشین ندارد و بجای اهرم قفل به صورت دکمه کلید باز بسته دارد.

در این صورت باید از روش هایی که با خودروی دنا شما مطابقت داشته باشد استفاده نمایید. این روش ها را اول کامل خوانده و بعد با دیدن آپشن هایی که خودروی شما در اختیار دارد می توانید هر کدام از این روش ها را پیاده سازی نمایید. برای استفاده از خدمات کلید سازی 24 ساعته کافیه وارد این بخش بشید.

این نکته هم در نظر داشته باشید که برای باز کردن درب دنا پلاس یا دنا معمولی بهترین راه استفاده از خدمات کلید سازی است که بدون دردسر در سریع ترین زمان و کمترین قیمت برای شما درب ماشین را باز نماید. برای استفاده از این خدمات می توانید با شاه کلید تماس برقرار کنید. یا به صفحه کلید سازی سیار مراجعه نمایید.

1 استفاده سنجاق یا ناخن گیر

اگر بتوانید این روش را به درستی انجام دهید در کمتر از چند ثانیه ممکن است در ماشین را باز نمایید. در این روش باید از قبل یک سنجاق یا یک ناخن گیر بردارید. توصیه ی ما به شما استفاده از ناخن گیر است چون احتمال گیر کردن و شکسته شدن آن کمتر است.

اما بعد از تهیه ناخن گیر باید ناخن گیر را داخل، جای سوئیچ درب ماشین قرار دهید، به آرامی ناخن نوک ناخن گیر را داخل شیار ها قفل قرار دهید و هر کدام را بالا بیاورید. بعد از بالا آوردن تمام شیار های قفل درب دنا پلاس، ناخن گیر کامل داخل قفل میرود، حالا نوبت به آن رسیده است که ناخن گیر را بچرخانید که به راحتی اهرم قفل باز و بسته شود.

2 استفاده سیم

یک سیم برداریم، یک طرف سیم را کمی کج کنید، سیمی که برداشتید بهتر است کمی محکم باشد تا زمانی که به قفل گیر داده شد به راحتی بتواند از پس قفل بر بیاید. زمانی که سیم را کج کردید حال نوبت آن رسید که سیم را از دستگیره ی درب وارد درب ماشین شود. داخل درب یک میله ای وجود دارد که باید آن را به بالا فشار دهید. با فشار دادن سیم به سمت بالا قفل مرکزی درگیر می شود و درب ها باز میشود.

سیم را می توانید از بالای درب یعنی بین پنجره و لاستیک آن وارد کنید. و زمانی که به میله ی قفل گیر کرد با سیم را به سمت بالا بکشید. حال می بینید که درب ماشین قفل شده باز شده است.

اگر این روش ها برای شما جواب نداد می توانید به راحتی با تماس با ما از خدمات کلید سازی استفاده کنید. این خدمات به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کلید سازی شبانه روزی مراجعه نمایید.

3 استفاده بند

یکی از دم دست ترین روش ها و ساده ترین روش ها باز کردن درب ماشین با استفاده بند است. بند یکی از وسایلی است که می توان در هر جایی به راحتی پیدا کرد. حتی می توانید از بند کفش خود استفاده کنید در این روش.

اگر بند بلند نداشید بند کفش خود را بردارید، بند را یک گره ای بزنید که فضایی برای قرار گرفتن قفل داخل گره ایجاد شود. سپس بین درب ماشین و بدنه ی ماشین کمی فاصله ایجاد کنید. مراقب باشید تا به ماشین آسیب وارد نشود. بین فاصله ای که ایجاد کرده اید یک وسیله ی پنبه ای یا نرم قرار دهید جوری که نه درب بسته شود، نه به ماشین آسیبی وارد شود.

به آرامی بند را وارد ماشین کنید. زمانی که قفل داخل گره قرار گرفت، دو طرف بند را به گوشه های شیشه ببرید، دو طرف بند را بکشید تا گره محکم شود. بعد می توانید اهرم قفل را به بالا بکشید تا قفل درب باز شود

4 استفاده میله یا پیچ گوشتی

این روش مانند بقیه روش ها باید با آرامش انجام شود تا آسیبی به ماشین وارد نشود. در این روش می توانید با داشتن کمی مهارت درب ماشین را سریع باز کنید. اما این نکته هم در نظر داشته باشید که میله یا پیچ گوشتی می تواند به ماشین شما آسیب وارد کند پس بهتر است با احتیاط این کار ار انجام دهید.

پیچ گوشتی را داخل دستگیره درب ببرید، میله را وارد کنید، میله را با قفل درگیر کنید و اهرم قفل را به سمت بالا بکشید تا درب کوئیک باز شود.

5 باز کردن قفل های برقی دنا پلاس

در این روش از باز کردن درب دنا، شما باید با استفاده از دست یا یک اهرم به آرامی فاصله ای بین درب و ماشین ایجاد کنید. بین این فاصله ای که ایجاد کرده اید می توانید کیسه ی هوا، چوب، یا چند تکه پنبه قرار دهید. باید جوری باشد که بدون ضربه به درب ماشین، درب ماشین بسته نشود.

بعد از آن باید از یک میله ی بلند یا یک سیخ برای ادامه ی کار استفاده نمایید. میله را از فضای ایجاد شده بین درب و ماشین عبور دهید و به سمت کلید برقی قفل درب بروید. توصیه می کنیم میله ای که بر می دارید کمی قوی باشد.

زمانی که به کلید برقی رسیدید به کلید ضربه های محکم وارد می کنید. تا زمانی که درب ماشین باز شود باید ضربه های خود را وارد نمایید.

6 استفاده اسلیم جم

ابزار اسلیم جم، ابزار حرفه ایی برای باز کردن درب ماشین است. اگر بتوانید ابزار اسلیم جم را پیدا کنید. می توانید به راحتی درب ماشین را بدون دردسر باز کنید.

در این روش کافیه از فضای بین نوار پنجره و لبه ی پنجره اسلیم جم را داخل ماشین ببرید. باید اسلیم جم را به سمت قفل ماشین داخل ماشین ببرید تا این ابزار بتواند، میله ی قفل را بالا بکشد. زمان داخل بردن اسلیم جم به آرامی این کار را انجام دهید تا به سیم کشی و سیستم برقی ماشین آسیب وارد نشود.

زمانی که حس کردید محل قرار گیری قفل را شناسایی کردید می توانید اسلیم جم را به سمت بالا بکشید.

7 تماس با کلید سازی سیار شاه کلید

اما بهترین روش و سریع ترین روش برای باز کردن درب دنا پلاس، یا هر خودروی دیگر استفاده از کلید ساز حرفه ای برای این کار است. کلید ساز های حرفه ای در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت می توانند درب ماشین را بدون دردسر باز کنند.

کلید سازی شاه کلید تهران می تواند به شما این خدمات کلید سازی که گفتیم را با بهترین قیمت ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر از این خدمات با ما تماس بگیرید.

باز کردن صندوق عقب دنا و دنا پلاس

باز کردن صندوق عقب دنا و دنا پلاس

 

اولین راه و ساده ترین را که برای باز کردن در صندوق عقب دنا پلاس، می توانید استفاده کنید کلید یدک ماشین است. فرق این کلید با سوئیچ ماشین این است که کلید یدک نمی تواند ماشین را روشن کند.

اما اگر کلید در دسترس ندارید می توانید از رباه دیگری درب صندوق دنا پلاس خود را باز کنید. در این روش شما با استفاده از پیچ گوشتی یا استفاده از یک چاقو می توانید درب صندوق را باز نمایید.

باید پیچ گوشتی را در داخل قفل ببرید و شروع کنید به فشار دادن و بالا پایین کردن پیچ گوشتی به اصطلاح باید بازی کنید با قفل، بعد از چند لحظه پیچ گوشتی با برخورد به مکانیزم قفل درب صندوق را باز می کند.

این روش ممکن است کمی خطر ناک باشد و به قفل شما آسیب برساند، بهترین راه این است از یک متخصص کلید سازی و قفل سازی کمک بگیرید تا بتوانید به راحتی درب صندوق عقب را باز نمایید.

اگر هم داخل ماشین نشسته اید می توانید با اسفتاده از کلید صندوق پران داخل ماشین درب صندوق را باز نمایید.

عیب یابی قفل مرکزی دنا پلاس

عیب یابی قفل مرکزی دنا پلاس

عیب یابی سیستم قفل مرکزی خودرو نیاز به تخصص دارد، اگر فکر می کنید تخصص کافی برای عیب یابی خودرو را در اختیار دارید می توانید، چند جایی که ممکن است باعث عیب در سیستم قفل مرکزی شود را به شما در ادامه خواهیم گفت

  • خرابی دزدگیر
  • معیوب بودن سیم کشی درب
  • معیوب بودن سوکت قفل
  • بیرون آمدن سری محرک قفل

با برسی این چند عامل می توانید بفهیمید مشکل از کجای خودرو است، اما باز هم پیشنهاد می کنیم تا زمانی که به ماشین خود خصارات زیادی وارد نکردید پیش یک متخصص بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاه کلید تهران

باز کردن درب انواع خودرو

اخرین مقاله ها