ارائه خدمات کلید سازی به صورت 24 ساعته در تهران

کافیه تماس بگیرید

دسترسی سریع به خدمات کلید سازی

در هر جایی از تهران که هستی و نیاز به کلید سازی داشتی کافیه از خدمات شاه کلید استفاده کنید

باز کردن درب ام وی ام x55

در دو صورت شما می خواهید درب ام وی ام x55 را باز نمایید یا باتری ریموت شما تمام شده است، یا اینکه ریموت ماشین را گم کرده اید. در ادامه ی مطلب شاه کلید، به شما دو تا راه حل برای باز کردن درب ام وی ام x55 داده ایم تا در صورت قفل بودن ماشین بتوانید از این روش ها استفاده نمایید.

اگر در زمان و مکان بدی درب ماشین شما قفل شد و نتوانستید درب ماشین خود را باز کنید می توانید با ما تماس یا به صفحه ی کلید ساز شبانه روزی شاه کلید تهران مراجعه فرمایید.

باز کردن درب ام وی ام x55 بدون کلید

در خود رو های کیلس دیگر سوئیچ یا کلید برای ماشین وجود ندارد و فقط کافی است شما ریموت در دسترس داشته باشید. تا بتوانید با آن درب ماشین را باز کنید، یا ماشین را روشن کنید.  شما می توانید با کلید های روی ریموت ماشین به خیلی از نقاط مهم ماشین دسترسی داشته باشید.

اما یکی از مشکلات رایجی که معمولا ریموت های ماشین های کیلس دارند، تموم شدن شارژ ریموت است. با تموم شدن شارژ یا باتری ریموت شما عملا دیگر هیچ کاری نمی توانید انجام دهید.

اگر ریموت شما به هر دلیلی گم شد یا باتری ریموت شما تمام شد در ادامه به شما روش هایی از باز کردن درب ام وی ام x55 داده ایم تا بتوانید بدون ریموت این درب را باز نمایید.

این نکته را در نظر داشته باشید زمانی که کلید ماشین را گم کردید، اولین راهی که باید به دنبالش بروید استفاده از ریموت یدک ماشین، معمولا همه ی ماشین های کیلس از یک ریموت یدک بر خوردار هستند، تا زمانی که مشکلی برای ریموت فابریک افتاد بتوانند از این ریموت استفاده نماییند.

باز کردن درب خودرو های کیلس بدون ریموت

در صورت خالی شدن باتری یا شارژ ریموت خوردو خود امکان باز کردن درب ها دیگر نیست، اما شرکت های خودرو ساز به شما یک راه حل داده اند تا زمان قفل شدن درب خودرو بتوانید از این راه حل استفاده نمایید. این روش برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرید که ریموت را در دسترس داشته باشند و بتوانند از ریموت فابریک ماشین استفاده نمایند.

یک فلاپ روی درب ماشین های کلیس مانند mvm x55 وجود دارد، شما باید آن فلاپ را در بیاورید. برای در آوردن فلاپ روی دستگیره ی درب میتوانید از ریموت ماشین استفاده نمایید.

در ریموت ماشین های کیلس یک کلید وجود دارد که می توانید با کشیدن آن کلید از پشت ریموت کلید را مشاهده نمایید. زمانی که کلید را از پشت ریموت ماشین در آوردید، باید مانند یک اهرم ازش استفاده نمایید.

کلید را در زیر فلاپ دستگیره ی درب ماشین قرار دهید و به آرامی فشار بیاورید تا فلاپ ماشین از جاش در بیاید، توجه داشته باشید که در صورت فشار زیاد یا استفاده از وسایل تیز بجای کلید ریموت می تواند باعث خصارت به ماشین شود، پس حواستان را جمع کنید و با احتیاط این کار را انجام دهید.

بعد از آزاد شدن فلاپ دستگیره ی درب ماشین را به سمت خود بکشید تا فلاپ درب کامل آزاد شود. پس آزاد شدن فلاپ شما یک قفل مکانیکی برای استفاده از کلید پشت ریموت می بینید. کلید را داخل قفل قرار دهید و بچرخانید شما می توانید با آن کلید درب ام وی ام x55 را باز کنید.

بعد از باز کردن درب ماشین دستگیره را به سمت خود بکشید و فلاپ قفل را داخلش قرار دهید بعد با یک فشار همزان به فلاپ و دستگیره، فلاپ به خوبی جا می رود. از قفل شدن ضامن فلاپ هم اطمینان حاصل فرمایید.

تماس با کلید سازی برای باز کردن درب خودرو

در صورت نداشتن ریموت تنها راهی که برای شما می ماند استفاده از یک شخص متخصص است که می توانید با خدمات کلید ساز سیار شاه کلید است.

تیم شاه کلید با داشتن کلید ساز های ماهر و با تجربه می تواند تمام ماشین های شما را با بهترین قیمت و کمترین زمان باز کنید. نگران ساعت هم نباشید، کلید ساز ها ما در هر ساعت از شبانه روز هفت روز هفته و حتی روز های تعطیل هم آماده به خدمت رسانی شما هستند.

افراد ما به صورت سیار در تمام مناطق تهران آماده باش هستند تا زمانی که شما با ما تماس گرفتید، در سریع ترین زمان خودشان را به شما برسانند. این افراد با اسفتاده از ابزار های تخصصی و مهارتی که از آن برخوردار هستند به راحتی می توانند کار باز کردن درب ام وی ام x55 را برای شما انجام دهند.

اگر به دنبال باز کردن درب mvm x55 یا هر ماشین دیگری هستید با ما تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر هم به صفحه ی شاه کلید تهران مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاه کلید تهران

باز کردن درب انواع خودرو

اخرین مقاله ها