کلیدسازی سیار عباس آباد

کلیدسازی سیار عباس آباد

کلیدسازی سیار عباس آباد چه خدماتی را ارائه می دهد ؟ کلید سازی جزو مشاغلی است که می تواند به صورت سیار هم به فعالیت خود ادامه بدهد. این شغل یکی از مشاغلی است که پیشرفت تکنولوژی تاثیر زیادی در آن داشته و موجب تغییر و تحولاتی در آن شده است. در این مطلب به کلیدسازی سیار عباس آباد و دیگر کلید سازی شبانه روزی و بررسی ویژگی های مختلف آن اشاره می کنیم.

 

در هر ساعت از شبانه روز کلید سازی شاه کلید در خدمت شماست.

مرکز و شمال تهران

غرب و شمال غرب تهران

دفتر مرکزی

خدمات کلید سازی سیار

 

کلیدسازی سیار عباس آباد جزو مشاغل بسیار پر زحمت دسته بندی می شود. کلید سازهایی که به صورت سیار فعالیت می کنند اغلب در طول شبانه روز در دسترس هستند و هر زمان که شما نیاز پیدا کنید در محل حاضر می شوند و اقدام به رفع ایراد و باز کردن درب می کنند. در سال های گذشته که تکنولوژی تا این حد پیشرفت نکرده بود کلید سازی نیز جزو مشاغل ساده محسوب می شد . اما امروزه که تکنولوژی در تمام مشاغل نفوذ کرده و آن ها را دچار تغییر و تحول کرده شاهد وجود این تغییر در شغل کلید سازی نیز هستیم.
ابداع قفل ها و کلید های دیجیتالی و رمزدار از پیامدهای مثبت پیشرفت تکنولوژی است که توانسته ضریب امنیت را به شدت افزایش دهد. مکان های حساس مانند صرافی ها ، بانک و طلا فروشی ها جزو مشاغلی هستند که از این قفل ها برای امنیت بیشتر استفاده می کنند. خدمات کلیدسازی سیار عباس آباد می تواند این قابلیت را در اختیار شما قرار دهد که از تمام قفل های مدرن و پیشرفته استفاده کنید.

 

کلید سازی سیار چیست ؟ 

 

پس از اینکه به معرفی مختصری از کلیدسازی سیار عباس آباد پرداختیم نوبت به این می رسد که بگوییم یکی از مشکلات رایج و البته بسیار مهمی که ممکن است برای هر کسی به‌وجود آید , گم کردن کلید خانه و ماشین , شکستن کلید در انواع قفل درب میباشد . در اینجا اشخاص نیاز مبرمی به کلید سازان پیدا می کنند و به سراغ نزدیک ترین کلید ساز در نزدیکی محل زندگی خود می روند تا به سرعت اقدام به رفع مشکل کنند. کلید سازی های سیار هم با فرستادن نیروهای کارآزموده و کارشناس خویش در محل اقدام به حل مشکل می کنند .
درحال حاضر احتمال دارد برای بخش اعظمی از شما این سوال پیش آید که چه گونه می شود به نیروهای اعزام شده از سوی کلیدسازی اعتماد کرد؟
قطعا مجموعه های کلیدسازی سیار عباس آباد و شبانه روزی بدون شک در تمام بخشهای شعبه داشته و دارنده شماره تماس و ویژگی ها صحیح می باشند . افزون بر آن بخش اعظمی از آن‌ها از سایت های دارای اعتبار جهت معرفی سرویس ها خویش برخوردار میباشند که از این طریق می‌توانید با ذهنی راحت به حل مشکلات خود در طول شبانه روز برای سفارش کلید سازی سیار بپردازید.

 

کلید سازی های سیار چه خدماتی را ارائه می دهند؟ 

 

کلید سازی سیار که در اقصی نقاط شهرهای بزرگ مثل تهران مشغول به کار هستند , سرویس های متفاوتی را به مشتریان خویش ارائه می دهند که در ادامه مطلب به برخی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم.

 

باز کردن درب ضد سرقت 

 

درب های ضد سرق جزو ایمن ترین درب ها برای مکان های مختلف مانند منازل هستند. امنیت این درب ها به شدت زیاد است اما برخی از مواقع پیش می آید که شما کلید را در پشت درب جا گذاشته اید و یا به طور کلی کلید را در خانه جا گذاشته اید و پشت در مانده اید. قطعا باز کردن درب های ضد سرقت به مراتب از قفل های معمولی و سنتی سخت تر است. یکی از وظایف کلیدسازی سیار عباس آباد باز کردن درب های ضد سرقت است.

 

تعویض مغزی قفل

 

قفل ها بعد از گذشت مدتی دچار ایراداتی از جمله هرز شدن می شوند. عدم چرخش صحیح کلید در قفل باعث می شود که شما در مواقع مختلف پشت درب بمانید و نتوانید درب را باز کنید. کلید سازی های سیار قادر به تعویض مغزی قفل و رفع عیوب آن هستند. در مطلب پیشین تحت عنوان ” چگونه مشکل گیر کردن کلید را حل کنیم ؟ ” شما را با روش هایی برای مواجه با این مساله آشنا کرده ایم.

 

باز کردن قفل فرمان

 

صاحبان ماشین برای مراقبت و امنیت خودروها و پرهیز از سرقت آنان از طریق های گوناگونی کمک می گیرند که یکی از مرسوم ترین این روش ها استفاده از قفل فرمان و قفل پدال است . هنگامی که از این روش برای مراقبت از خودرو استفاده می کنید ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل فرسوده شدن قفل فرمان بر اثر استهلاک شوید. مورد دیگری که باعث می شود شما به یک کلید ساز ماهر و با تجربه نیاز پیدا کنید گم کردن سوییچ است که موجب بروز کلافگی و معطلی خواهد شد.
در این شرایط بهتر است خودتان دست به کار نشوید زیرا قطعا خسارات مالی را بر خود تحمیل خواهید کرد. زیرا انجام این کار یک امر تخصصی است که قطعا شما از عهده آن بر نخواهید آمد.

باز کردن درب ماشین 

 

شاید تصور کنید که کلید ساز تنها قادر به باز کردن و تعویض قفل درب های ورودی هستند. در صورتی که کلید سازها علاوه بر قفل درب می توانند اقدام به باز کردن درب ماشین و رفع مشکلات مربوط به آن نیز کنند.

 

ساخت کلید های رمز دار 

 

همان طور که اشاره کردیم کلیدهای رمزدار توانسته اند انقلابی در حوزه امنیت به وجود آورند. این قفل ها توسط نرم افزارهای مخصوص ساخته می شوند و می توانید از آن ها در هر مکانی که می خواهید استفاده کنید. قطعا ساخت این نوع از کلیدها هزینه بیشتری نسبت به کلیدهای معمولی دارند اما حتما در طولانی مدت مقرون به صرفه خواهند بود.

 

فروش انواع قفل و کلید 

 

کلیدسازی سیار عباس آباد که در مجموعه ی کلید سازی در غرب تهران است، تنها مشغول به کلید سازی و قفل سازی نیست بلکه اقدام به فروش انواع قفل و کلید نیز کرده است. در هر زمان که نیاز به تعویض قفل داشته باشید می توانید با مراجعه به این مجموعه کالای مورد نیاز خود را تامین کنید.

 

ساخت ریموت پارکینگ توسط کلید سازی

 

کلیدسازی سیار عباس آباد با ساخت ریموت های پارکینگ توانسته خدمت نوین دیگری به جامعه ارائه دهد. کلید ساز ها در خصوص ریموت پارکینگ خدمات مختلفی را ارائه می دهند که به هر کدام از آن ها اشاره می کنیم.

کپی کردن ریموت پارکینگ

 

در برخی از مواقع شما نیاز دارید که یک کپی از ریموت پارکینگ را در اختیار داشته باشید تا در مواقع ضروری مانند زمانی که ریموت خود را گم کرده اید و یا به سرقت رفته است از آن استفاده کنید. یکی از مهم ترین خدمات کلید سازی را می توان کپی کردن این نوع از ریموت ها دانست.

 

 

ست کردن ریموت پارکینگ

 

هنگامی که برای اولین بار اقدام به نصب درب پارکینگ می کنید نیاز دارید تا یک ریموت خام را با آن ست کنید. این کار نیاز به تنظیم کدهایی دارد تا به وسیله آن ریموت به درب پارکینگ اختصاص پیدا کند. کلید ساز های حرفه ای قطعا در این زمینه نیز مهارت دارند و می توانند کمک زیادی به شما کنند.

 

بازگردانی کد ریموت پارکینگ

 

ریموت ها به دلایل مختلف مانند فشار دادن یک دکمه اشتباه دچار پاک شدگی اطلاعات می شوند . پاک شدن کدها می تواند دردسر بزرگی برای شما ایجاد کند. در این شرایط بحرانی کلید ساز حرفه ای به کمک شما می آید و به وسیله ریموت مادر قادر به کد دهی مجدد ریموت پارکینگ خواهد بود.

 

نحوه کپی کردن ریموت پارکینگ

 

برای کپی کردن ریموت بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. برای این کار می توانید با الو کلید تماس بگیرید. اما اگر در شرتیط اضطراری مجبور شدید که این کار را انجام دهید طریقه آن به این شرح است: 

ابتدا یک ریموت را با فشردن کلید A و B (یا 1 و 2 ) به طور هم زمان و نگه داشتن آن ها تا زمانی چشمک زدن چراغ ریموت خام کنید. اگر از این کار پشیمان شدید می توانید با نگه داشتن کلید C و D یا 3 و 4 اطلاعات پاک شده را برگردانید. برای اطمینان از خام بودن ریموت یکی از دکمه های آن را فشار دهید. در صورت خام بودن نباید چراغ آن روشن شود.

سپس ریموت اصلی یا مادر را در برابر آن قرار دهید. دقت کنید که آنتن های آن ها مقابل هم باشند. هر کلید از ریموت مادر را به صورت جداگانه با کلید متناظر آن در ریموت خام به صورت همزمان فشار دهید و نگه دارید. این کار را تا زمان روشن شدن چراغ چشمک زن ریموت جدید ادامه دهید. برای هر کلید این کار را تکرار کنید. در پایان این پروسه ریموت کپی شده است. برای اطمینان از درستی فرآیند ریموت جدید را تست کنید.

 

Rate this post
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تماس فوری

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x