الو کلید
کلید سازی شبانه روزی و سیار

با الو کلید دیگر نگران گیر کردن پشت درب نباشید، در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید، کلید سازان الو کلید در سریع ترین زمان ممکن خودشان را به شما می رسانند. تیم الو کلید تمامی مناطق تهران را به صورت 24 ساعت پوشش می دهند. خدمات ما شامل، ساخت کلید و سوییچ خودرو، باز کردن انواع قفل، تعمیر انواع قفل و گاو صندوق، ساخت ریموت پارکینگ، باز کردن انواع قفل فرمان و… می شود.

الو کلید

معرفی خدمات کلید سازی الو کلید

مناطق تحت پوشش کلید سازی الو کلید

 کلید سازی الو کلید به طور 24 ساعت اغلب مناطق و محله های تهران در شرق، غرب، شمال و حنوب را پوشش می دهد به طور برخی از این محله، اکباتان، صادقیه، فردوس ، پونک آزادی ، شهرک غرب، جنت آباد، آریاشهر ، طرشت، چیتگر و… را پوشش میدهد و در کمترین زمان ممکن خود را به محل میرساند؛ علاوه بر این محله ها کلیدسازی شاه کلید همه مناطق شمال تهران را با وسعتی حدود 64 کلیومتر مربع را و پوشش میدهد به مناطق شمالی تهران خدمات دهی میکند. محله هایی همچون : ولنجک ، نیاوران ، تجریش ، جماران ، درکه ، باغ فردوس ، ازگل، دربند، زعفرانیه، الهیه، کامرانیه و… همگی مناطق تحت پوشش ما هستند. 

شمال تهران

کلید سازی شبانه روزی

شرق تهران

الو کلید

جنوب تهران

الو کلید

غرب تهران

کلید سازی شبانه روزی

چرا الو کلید؟

الو کلید

خدمات 24 ساعته

الو کلید

خدمات سیار

الو کلید

تجربه 10 ساله

الو کلید

سرعت در انجام کار

الو کلید

تیم حرفه ای و مجرب

الو کلید

به صرفه ترین قیمت

سوالات متداول

خدمات کلیدسازی سیار شاه کلید در اکثر مناطق و محله های شمال، جنوب، شرق و غرب ارائه می شود

بسته به موقعیت مکانی شما و فاصله آن از شعبه های ما زمان رسیدن کلیدساز متغیر است اما به طور میانگین 10 الی 30 دقیقه

بله؛ علاوه بر خدمات باز کردن درب و قفل تیم الو کلید خدمات تعمیر قفل و تعمیر گاو صندوق را نیز ارائه میدهد. برای کسب اطلاعات دقیق و جزئی میتوانید با ما تماس بگیرید.

این مورد بستگی به نوع درب دارد مثلا درب چوبی با درب ضد سرقت متفاوت است و طبعیتا درب ضد سرقت زمان بیشتری میبرد تا باز شود ، اما به طور متوسط هر درب در 10 دقیقه یا کمتر زمان میبرد تا باز شود.

الو کلید

تماس فوری